Pagrindinis grožio vadovas artėjančiam švenčių laikotarpiui

Derėtų pamiršti žiemos melancholiją naudojantis patarimais kaip pasiruošti Kalėdiniam šventiniam laikotarpiui. Nesvarbu ar šventės yra švenčiamos draugų būryje, su šeima ar kolegomis, gruodžio mėnesis yra perpildytas vakarėlių ir susitikimų. Bandant visur suspėti šventiniu laikotarpiu keletas paprastų grožio gudrybių gali padaryti stebuklus odai ir plaukams. Geriausiai pasiruošti šiam šventiniam laikotarpiui siūlo „Dove“ prekinio ženklo vadovė Kertu-Kai Põldvere siūlydama kelis naudingus patarimus, kurie padės pasiruošti Kalėdiniam vakarėliui.

Paruošti odą

Pirmas svarbus žingsnis spinduliuojančios odos link yra odos šveitimas. Norint turėti skaisčią odą, reikėtų pradėti nuo tinkamo odos šveitimo, pašalinti negyvas odos ląsteles ir poras. Jei tradiciniai kūno šveitikliai dirgina odą ir yra per šiurkštūs, vertėtų išbandyti tas dušo priemones, kurios švelniai nuplauna negyvas odos ląsteles, padaro odą lygią ir minkštą vos po vieno prausimo. Taip pat tai sutaupo labai daug laiko.

Sušildyti įvaizdį

Net jei trūksta šiltų saulės spindulių, „Dove“ nori tai pakeisti ir nuobodžią „žiemos“ odą padaryti sveikesne. Yra galybė būtų įgauti tobulą žiemos įdegį, bet daugiausiai laiko sutaupanti ir lengviausiai naudojama yra savaiminio įdegio priemonė, kurią naudojant palaipsniui oda įgauna įdegį. „Šią priemonę yra itin lengva naudoti, taip pat ją galima naudoti ir kaip odos drėkinimo priemonę“,- teigia „Dove“ prekinio ženklo vadovė. Norint įgauti šventinį odos įdegį, reikėtų išbandyti savaiminio įdegio priemonę su blizgučiais.

Kūno odos drėkinimas

Ilgos naktys linksminantis, alkoholis, nesveika mityba yra tikras iššūkis odai. Todėl vertėtų įsitikinti ar oda yra pakankamai sudrėkinta ir išlaikanti hidrataciją. Dienos metu reikėtų gerti daug vandens, taip pat būtinai nepamiršti vienos stiklinės prieš pat miegą. Einant miegoti odą reikėtų pasitepti drėkinančiu losjonu.

Plaukų plovimas iš vakaro

Nesvarbu kitą dieną vyks vakarėlis ar ne, prižiūrėti plaukus pagal tam tikrą režimą yra privaloma. Jei skubant ryte pamiršote išsiplauti galvą su kondicionieriumi, tuomet laikas rimtai susimąstyti apie plaukų priežiūros įpročius. Tam, kad plaukams būtų suteikta papildoma priežiūra, reikia naudoti plaukų kaukes ir serumus. Norint įgauti tinkamą plaukų tūrį ir struktūrą K. Põldvere siūlo plauti plaukus vieną naktį prieš vakarėlį. „Tai taupo laiką, sumažina statiką, o jūsų plaukai yra lengviau valdomi, o taip pat lengviau iššukuojami“, - sako K. Põldvere.

Nepamiršti rankų ir lūpų

Tiek rankos, tiek lūpos gali būti pamirštos odos priežiūros rutinoje, bet jos ir veidas labiausiai kenčia nuo šalčio. Siūloma visuomet nešiotis rankų kremo ir lūpų balzamo savo rankinėje, juk niekas nenori, kad rankos ar lūpos atrodytų sausos. Kitas patarimas – masažuokite rankas. Masažuojant rankas su šaltu kremu, rankos bus ne tik minkštesnės, bet tai pagreitins kraujo apytaką ir rankos atrodo švytinčios.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą