Paltai moterims – kokie turi būti kiekvienoje spintoje?

Lietuvoje yra visi keturi metų laikai, tad kiekvienam iš jų reikia tinkamai pasiruošti ir įsigyti tinkamus paltus. Natūralu, kad jei gyvenate šalyje, kur yra vos du išreikšti metų laikai, jums gali pakakti vos vieno ar dviejų paltų. Visgi, gyvenant mūsų klimate jų gali prireikti mažiausiai keturių. Tačiau, jei norite visuomet atrodyti stilingai ir nekaupti spintoje nenešiojamų daiktų, reikėtų paltus rinktis atsižvelgiant į amžinas taisykles ir klasiką.

Klasikiniai „camel“ spalvos paltai moterims

„Camel“ spalvos paltai moterims yra amžina klasika, kuri, ko gero, neišnyks niekada. Tokius paltus galime rasti stilingų moterų spintose jau nuo dvidešimto amžiaus pradžios. Jie spinduliuoja prabanga ir net pačius paprasčiausiu aprangos derinius gali paversti elegantiškesniais. 

Visgi, jei ieškote tikrai amžino palto, kuris tarnaus ilgus metus, reikėtų atsargiai rinktis medžiagą ir siluetą. Rinkitės klasikinio dizaino kirpimus, kurie iš mados neišeis niekada. Taip pat, derėtų rinktis šiek tiek ilgesnius paltus žemiau kelių, kurie tiks tiek prie kelnių, tiek prie suknelių. Medžiaga turėtų būti kokybiška ir, geriausia, natūrali. Verta atkreipti dėmesį į kašmyro bei vilnos gaminius, kurie ne tik išliks idealios formos, bet ir šildys.

Juodas paltas moterims

Juodas paltas, kaip ir „camel“ spalvos, yra priskiriamas prie amžinosios klasikos. Toks paltas tikrai nedulkės nei vienos moters spintoje, nes bus kasdien lengvai priderinamas prie skirtingų aprangos derinių. Visgi, jei įmanoma, geriausia būtų juodą paltą labiau rinktis oficialiai aplinkai ar vakarui. Juoda spalva tiesiog trykšta prabanga tuo atveju, jei yra tinkamai dėvima. Taigi, tikrai neprašausite, jei į ofisą eisite apsivilkusi dalykinį kostiumėlį, o ant viršaus užsimetusi juodą paltuką. Taip pat, toks paltas pravers, kai norėsite užsimesti ką nors ant pečių prie vakarinės suknelės.

 “Teddy” paltai moterims

 Teddy paltukai yra labiau trendas ir mada nei klasika. Šie paltai į madą atėjo visai neseniai, bet buvo itin greitai pamėgti didžiųjų pasaulio modelių bei stileivų. Kai kurie stilistai spėlioja, kad tokio tipo paltas greitu metu jau bus priskiriamas prie klasikos dėl savo universalumo ir patogumo. Puiku tai, kad šie paltai taip pat yra labai šilti, todėl dažnai moterys juos renkasi žiemai, taip pakeisdamos jau seniai iš mados išėjusias pūkines striukes.

 “Teddy” paltai puikiai tiks tomis dienomis, kai norėsite jaustis tiesiog patogiai. Jie gražiai atrodys prie džinsų ar laisvalaikio kostiumėlio, o ant viršaus užmestas dailus storas šalikas suteiks papildomo jaukumo. „Teddy“ taip pat yra puikus drabužis toms, kurios jau turi paltų kolekciją, tačiau nori pagyvinti savo spintą dar vienu įdomesniu gaminiu.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą