Nuotraukos autorius: V. Skaraitis

Iš Alytaus rajone apgyvendintų 170 migrantų pabėgo 34: du pabėgėliai jau sulaikyti

Iš Alytaus rajone Verebiejų buvusioje mokykloje apgyvendintų 170 migrantų pabėgo 34, praneša lrt.lt. Tai jiems patvirtino Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Į orą pakeltas sraigtasparnis, bėglių ieško 12 policijos ekipažų. „Tokia informacija lyg sklaido ore, bet čia geriausiai struktūrų darbuotojai geriausiai žinos. Mano žiniomis, taip“, – apie tai, kad iš migrantų sulaikymo stovyklos galėjo pasprukti kelios dešimtys asmenų LRT.lt sakė Alytaus rajono meras A. Vrubliauskas. Meras sako, kad migrantai pabėgo atkėlę tvorą.

Vidaus reikalų ministerija patvirtina faktą, kad šiandien iš Alytaus rajone Verebiejų buvusios mokyklos pabėgo 32 migrantai. Du iš jų – surasti ir grąžinti į apgyvendintą mokyklose teritoriją. Kiti – aktyviai pareigūnų ieškomi.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius lrytas.lt pasakojo, kad šiąnakt iš Verebiejų buvusios mokyklos patalpų, prasikasę po tvora, pabėgo migrantai.

„Perdavę kitai pamainai pareigūnai nepastebėjo, kad jų trūksta. Mums kilo įtarimas, nes policija pranešė, kad pagavo du migrantus tame rajone, Aleknonių kaime. Tada pabandėme pasiskaičiuoti, pamatėme, kad trūksta. Maisto dalintojo klausėme, jis patvirtino, kad jam atliko maisto – galvojo, kad žmonės tiesiog neatėjo“, – pasakojo V.Pranskevičius.

VSAT sraigtasparnis „EC-120 Colibri“ buvo pakeltas į orą. Vykdoma žvalgyba.

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą