Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga – nemokamas kinas ir Respublikinės vaikų ir jaunimo su negalia parodos pristatymas

Gruodžio 3 d. minima Tarptautinė žmonių su negalia diena. Šios dienos išvakarėse gruodžio 2 d. 13 val. negalią turintys alytiškiai kviečiami apsilankyti kine ir nemokamai pasižiūrėti lietuviškai įgarsintą dokumentinį filmą „Kaip Titanikas mane išgelbėjo“ (daugiau informacijos apie filmą https://bit.ly/3xd9Kwb). Nemokami bilietai į šį kino seansą bus dalijami nuo lapkričio 26 d. 12 val.  kino teatro kasoje, pateikus neįgaliojo pažymėjimą. Juos taip pat galima rezervuoti paskambinus į kino teatrą „Dainava“ tel. 76 229. Nemokamą kino seansą žmonėms su negalia dovanoja Alytaus miesto savivaldybė. Prieš kino seansą susirinkusieji bus vaišinami „Herojų kava“.

Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga negalią turintys Alytaus miesto gyventojai galės ne tik apsilankyti kine, bet ir apžiūrėti parodą. Gruodžio 3 d. 14 val. Alytaus jaunimo centre vyks Respublikinės vaikų ir jaunimo su negalia kūrybinių darbų parodos „Atrask spalvų pasaulį“ pristatymas. Minėtą parodą, kurios tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo su negalia meninę saviraišką, dailės kalba išreikšti savo santykį su aplinkiniu pasauliu  organizuoja Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ kartu su Alytaus jaunimo centru ir Alytaus miesto savivaldybe. Renginio metu vyks Alytaus jaunimo centro ugdytinių koncertas ir kūrybinės dirbtuvės vaikams su negalia.

„Noriu pakviesti visus negalią turinčius alytiškius dalyvauti Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti skirtuose renginiuose – ištrūkti iš kasdienės rutinos, apsilankyti kino teatre, pasižiūrėti įdomų filmą, pasivaišinti kava, užsukti į spalvingą vaikų ir jaunimo kūrybos darbų parodą ir tiesiog pabūti kartu“, – į renginius negalią turinčius miestelėnus kviečia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja, Tarptautinės žmonių su negalia dienos renginio globėja Jurgita Šukevičienė. 

Po parodos atidarymo 14.30  val. Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja" pirmininkė Viktorija Vitaitė inicijuoja trumpą diskusiją tema „Ką galime nuveikti kartu: nuo tarpusavio supratimo iki bendradarbiavimo". Diskusijoje kviečiami dalyvauti užsiregistravę neįgaliųjų organizacijų atstovai.

Renginio organizatoriai – Alytaus jaunimo centras, Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ ir Alytaus miesto savivaldybė. Renginiuose galės apsilankyti tik galimybių pasą turintys asmenys.

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą