Mažoj širdelėj – didelės idėjos

Maltos ordino pagalbos tarnyba šiemet jau šeštus metus visą rugpjūčio mėnesį vykdys vaikų paramos akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos". Akcijos tikslas – parama sunkiai gyvenančių šeimų vaikams, kad prasidėjus mokslo metams jie į mokyklas iškeliautų aprūpinti visomis reikiamos priemonėmis.

Kviečiame savivaldybes, bendruomenes ir gyventojus prisidėti prie šios Maltos ordino pagalbos tarnybos (maltiečių) organizuojamos akcijos.

Paramos akcijos laikas pasirinktas specialiai prieš mokslo metus, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai mokslo metus pasitiktų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bendraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Vaikams reikalingi: sąsiuviniai, rašymo priemonės (parkeriai, kapsulės), ugdymo priemonės (flomasteriai, spalvoti pieštukai, guašas, akvarelė, teptukai, spalvotas popierius, žirklės, klijai, plastilinas, modelinas), kuprinės, lauko ir stalo žaidimai, sportinis inventorius, knygos ir spalvinimo knygelės. Taip pat mokinukai labai prašo padovanoti sportinės aprangos ir avalynės (gali būti nenauja, tačiau švari ir dar miela nešioti).

Šios akcijos metu maltiečiai tikisi surinkti lėšų ir visiems metams pasirūpinti maltiečių vaikų dienos centrus lankančių vaikų maitinimu.

Akcijoje dalyvauti galima tokiais būdais:

-pastatyti dėžę su akcijos informacija matomoje vietoje ir rinkti mokyklines priemones

(Surinkus dėžę dėl jos pristatymo kreiptis kontaktiniu asmeniu: Rasa Stukienė, tel.: +370 613 17949 arba info@maltieciai.lt)

  • pervesti lėšas į sąskaitą a.s. LT294010051003992200

-siųsti SMS žinutę numeriu 1405, įrašius tekstą 1313. SMS žinutės kaina 2 EUR

Maltos ordino pagalbos tarnybos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą