Lietuvos žemės ūkio taryba ragina žemdirbius aktyviai prisidėti prie korona viruso suvaldymo Lietuvoje

 

COVID-19 virusas, plintantis visame pasaulyje, palietė ir sujaukė Lietuvos šeimų gyvenimus, viešojo sektoriaus darbą ir verslų vystymą. Lietuvos žemės ūkio taryba, kuri vienija ūkininkus užsiimančius įvairių šakų ūkių puoselėjimu: augalininkystės, pienininkystės, gyvulininkystės, sodininkystės ir kt., nelieka abejinga Lietuvoje vykstantiems procesams. Žemdirbiai profesionaliai vykdydami savo verslą yra apmokyti atsakingai naudoti chemines medžiagas, o kartu ir apsisaugoti nuo jų keliamo pavojaus sveikatai. Daugumoje ūkių naudojami respiratoriai, vienkartiniai kūno apsaugos kostiumai. Kaip tik šių priemonių šiuo metu trūksta Lietuvos sveikatos priežiūros ir apsaugos institucijose.
Atsižvelgdama į tai, Lietuvos žemės taryba ragina kiekvieną ūkininką ar bendrovę peržiūrėti savo ūkio lentynas ir paieškoti atliekamų kūno bei kvėpavimo takų apsaugos priemonių, kurias galėtų pristatyti į artimiausią rajono ligoninę ar polikliniką. Kviečiame nelikti abejingiems šio viruso grėsmės akivaizdoje ir prisidėti kas kuo galime.
Tai pat norime dar kartą patikinti Lietuvos piliečius, kad Lietuvos žemės ūkio sektorius yra pilnai pajėgus aprūpinti šalį saugiu ir sveiku maistu.


Lietuvos žemės ūkio taryba

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą