Alytaus metų apdovanojimai: kam įteiksime apdovanojimą už aktyvią visuomeninę veiklą?

Už aktyvią visuomeninė veiklą – dar viena nominacija, kurios laimėtoją sužinosime sausio 11 d. vyksiančių Alytaus metų apdovanojimų metu. Susipažinkime, kas šiemet nominuotas šiam apdovanojimui.

Pirmoji nominantė  – Alytaus neįgaliųjų reikalų komisijos prie Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Kristina Dūdonytė. Jai šį apdovanojimą siūloma skirti už aktyvią veiklą, ginant neįgaliųjų teises tapti visaverčiais visuomenės nariais.

„Aš labai džiaugiuosi savo įdirbiu dėl asmeninio asistento. Ši idėja nuo šių metų rugsėjo mėnesio atkeliavo į Alytų. Greitu metu Alytuje visiems bus prieinamas ir viešasis transportas. Socialinis taksi – dar viena naujovė, kuri Alytuje atsiras kitais metais", – mintimis apie nuveiktus darbus ir planus dalijasi K. Dūdonytė. Jos teigimu, vis tik Alytuje dar yra sričių, kuriose reikėtų padirbėti – gerinti sveikatos sistemą, įgyvendinti įtraukųjį  švietimą, o universalus dizainas mieste, anot K. Dūdonytės, turėtų būti matomas visur, kur bepasisuktume.

Už mentorystę bei sporto renginių – Alytaus pusmaratonio, bėgimo kovai su vėžiu palaikyti organizavimą Alytuje apdovanoti siūloma dar vieną Alytaus metų apdovanojimų nominantą – Šarūną Klėgerį. „Organizuoju daugiau nei 10 įvairių iniciatyvų. Džiaugiuosi, kad per trejus metus Alytaus pusmaratonis tapo strateginio miesto renginiu, kuris populiarina Alytaus miestą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje", – sako  įvairius sporto renginius organizuojantis alytiškis Š. Klėgeris.

Trečioji nominantė –  Nadiežda Krakovskaja. Jai šį apdovanojimą siūloma įteikti už aktyvų tautinių mažumų kultūros puoselėjimą. „1997 m. Alytuje buvo įkurtas Tautinių mažumų kultūros centras. Šios organizacijos tikslas buvo tapti visaverčiais tautinių mažumų atstovais Lietuvoje. Pateikti visiems besidomintiems tautinėmis mažumomis informaciją apie papročius, tradicijas, kilmę. Tuomet ši organizacija vienijo 70 tautinių mažumų atstovų. Netrukus buvo įsteigta Rusų šeštadieninė mokykla, kiek vėliau – Alytaus rusų draugija „Malachit", – apie tautinių mažumų kultūrą Alytuje pasakoja N. Krakovskaja.

Kviečiame alytiškius balsuoti už šiuos ir kitus Alytaus metų apdovanojimams pasiūlytus nominantus. Tai galite daryti iki 2018 m. gruodžio 20 d. čia

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą