Alytuje pristatoma Ritos Kybartienės fotografijų paroda "Gamtos idilė"

 

Ketvirtadienį Alytuje pristatoma Ritos Kybartienės fotografijų paroda "Gamtos idilė". Tai pirmoji autorės fotografijų paroda, pirmą kartą pristatyta Kaune šių metų pavasarį.
Parodoje daugiausia dėmėsio skirta atspindėti Amerikos Grand Canyon ir Antelope Canyon ( Didysis ir Antilopes kanjonai) gamtos grožį, taip pat daug ir Lietuvos gamtos vaizdų.
Nors kalbama, kad dangus ir saulė kitose šalyse yra kitokie, tačiau parodos autorė fotografijose išryškina realybę, pateikdama tiek virš Lietuvos, tiek virš Amerikos užfiksuotą savitą dangaus grožį.

Ritai Kybartienei fotografija malonus laisvalaikio praleidimas. Su fotoaparatu ji jau nuo dvylikos metų neišskiriami draugai, tačiau autorinę parodą surengti išdrįso pirmą kartą. Kasdienybėje ji jau 13 metų moko pynimo iš vytelių profesijos neįgalųjį jaunimą, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre. Biagusi Šiaulių pedagoginį universitetą, dailės fakultetą, įgijo dailės ir technologijų bakalauro diplomą. Nuo 1999 metų yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė.
Ritos Kybartienės fotografijų parodos "Gamtos idilė" atidarymas rugsėjo 5 d. 15:00 val. Alytaus miesto savivaldybės pirmajame aukšte (Rotušės a. 4, Alytus). Paroda galėsite grožėtis iki š.m. rugsėjo pabaigos.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą