„Ypatingas grožis“ Alytuje

Tarptautinis socialinis projektas „Ypatingas grožis", kurio tikslas – įgalinti grožį, atskleidžiant neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį, emocijas, o taip pat juos auginančių, globojančių artimųjų, globėjų grožį, emocijas.

Siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži. Taip pat, atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, kurie augina, globoja ypatingus vaikus. Sulaužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais, kad jie yra negražūs, nepatrauklūs. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį žmogų – gyvenimas nesibaigia.

Socialinis projektas „Ypatingas grožis" visiems kartu, taip pat ir neįgaliesiems, padės į negalią pažvelgti kitu kampu, skatins pasitikėjimą savimi.

Projekto metu vyko fotosesijos (modeliai – neįgalieji turintys įvairią negalią, amžių, jų artimieji, globėjai, draugai) visoje Lietuvoje taip pat ir užsienyje (Anglija, Airija).

Visi prie šio projekto prisidėję profesionalūs fotografai, vizažistai, kirpėjai, stilistai iš visos Lietuvos ir užsienio – sutiko prisijungti savanoriškais tikslais (nemokamai).

Projekto puslapis facebooke:

www.facebook.com/Socialinis-projektasYpatingas-grožis-1498722703524290/

2019 m. gruodžio 11 d. (trečiadienį) 13 val. Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2, Alytus) vyks tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis" fotografijų parodos atidarymas – „Gyvos muzikos ir poezijos žaismas" su Muzikos mokyklos mokiniais ir literatu Linu Vitkausku.

Paroda bus eksponuojama iki 2020 m. sausio 14 d.

Tarptautinis socialinis projektas „ypatingas grožis" - pirmų kartų projektas. Gyvenimo projektas. Nepraleiskite progos pamatyti tai kas pakeis jūsų gyvenimą, palies širdis...

„Tikrasis grožis nematomas" A.de Sent - Egziuperi.

Įėjimas nemokamas.

Projektą organizuoja:

Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA) pirmininkė Edita Navickienė.

Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos (ŠCPA) tarybos narė Vidmantė Raustytė.

Aktyvi visuomenininkė Giedrė Brazlauskaitė

Organizatorių informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą