Po kraupaus banditų išpuolio Lazdijuose – naujos detalės: padegtas vyras dar pajėgė išbėgti į kiemą, jo šeima išsikraustė Įtariama, jog užpuolimą lėmė konfliktai kontrabandininkų grupuotėse

Alytaus teismas penktadienį leido suimti 2 mėnesiams paskutinį įtariamąjį 42 metų Giedriaus Vilčinsko padegimu Lazdijuose. Aiškėja ir kraupaus išpuolio motyvai – reanimacijoje gydomas vyras yra ne kartą įkliuvęs pareigūnams dėl kontrabandinių cigarečių verslo, tad nusikaltimas siejamas su sąskaitų suvedinėjimu šešėliniame pasaulyje.

Trys kaukėti užpuolikai pirmadienį, apie vidurdienį surišo G.Vilčinsko 36 metų gyvenimo draugei ir pastarosios 13-metei dukrai rankas, baugino jas pistoletu, reikalaudami pinigų. Palaukę, kol sugrįš šeimininkas, banditai toliau reikalavo atiduoti pinigus, grasino nužudyti, surišo jam rankas, nutempė į vonios kambarį ir apliejo degiu skysčiu. Netrukus rūbus ir kūną pagavo liepsnos, o padegtas vyriškis pajėgė išbėgti į lauką.

Upelinio pravardę turintis G.Vilčinskas prieš 5 metus dalyvavo liūdnai pagarsėjusiose kontrabandininkų gaudynėse Druskininkų apylinkėse, kurių metu buvo nušautas 18-metis alytiškis Edgaras Balčius. 15 tūkst. pakelių baltarusiškų kontrabandinių cigarečių krovinį prie „Peugeot“ vairo lydėjęs Upelinis tyčia nestojo, spruko didžiuliu greičiu, o tamsoje duobėtame kelyje į padangas šovęs pasienietis netyčia pataikė į jaunuolį, kuris važiavo kartu su G.Vilčinsku.

„Tokio žiauraus ir įžūlaus nusikaltimo savo krašte neatsimenu – tikiuosi, nieko panašaus nepasikartos“, – naujienų portalui lrytas.lt ištarė Lazdijų seniūnė Vaida Gazdziauskienė, praėjus maždaug valandai nuo padegimo pravažiavusi pro G.Vilčinsko namą miesto centre.

Šeima užklupta netikėtai

Pareigūnai sulaikė visus keturis įtariamuosius – išpuolį prieš G.Vilčinską ir jo šeimą organizavusį 28 metų vilnietį ir tris jo 26, 22 ir 20 metų parankinius, gyvenančius sostinėje ir jos apylinkėse.

Trys vyresni gaujos nariai savaitės viduryje suimti ilgiausiai leistinam terminui – 3 mėnesiams, o paskutinį, jauniausią bendrininką penktadienį nuspręsta suimti 2 mėnesiams.

Itin žiaurus ir įžūlus nusikaltimas įvykdytas vidury dienos – kaukėtiems nusikaltėliams pavyko moterį ir jos dukrą užklupti netikėtai.

Grasindami nužudyti šeimos narius, jie pagrobė auksinius žiedus, 200 eurus, o padegę G.Vilčinską, pasišalino.

Lazdijietis šiuo metu gydomas Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje, jo būklė labai sunki.

G.Vilčinskas anksčiau buvo triskart teistas už disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Persikėlė į kitą vietą

Lazdijų miesto seniūnė V.Gazdziauskienė pravažiavo pro G.Vilčinsko namą Kauno gatvėje, praėjus maždaug valandai nuo nusikaltimo.

„Valdoje buvo keli policijos pareigūnai, du ugniagesių automobiliai – panašius vaizdus teko matyti tik filmuose.

Vietos bendruomenė, aplinkiniai žmonės greitai sureagavo, iškvietė pagalbą – skambučių būta tikrai ne vienas“, – prisiminė seniūnijos vadovė.

Kaimynai ir praeiviai matė, kaip padegtas vyras išlėkė į kiemą, šaukdamas iš skausmo. Vaizdai juos pribloškė, netrukus pasipylė pagalbos skambučiai.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Alvydas Jurgelevičius pranešė, jog moteris ir dukra šiuo metu yra saugios. Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, jos persikėlė gyventi į kitą vietą.

Užpuolikams pareikšti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo kankinant auką ir organizuoto plėšimo, panaudojant ginklą.

lrytas.lt informacija

Komentarai

 • Isabella Lucas
  prieš 51 minučių
  My ex-husband and I had always managed to stay friendly after our divorce in February 2017. But I always wanted to get back together with him, All it took was a visit to this spell casters website last December, because my dream was to start a new year with my husband, and live happily with him.. This spell caster requested a specific love spell for me and my husband, and I accepted it. And this powerful spell caster began to work his magic. And 48 hours after this spell caster worked for me, my husband called me back for us to be together again, and he was remorseful for all his wrong deeds. My spell is working because guess what: My “husband” is back and we are making preparations on how to go to court and withdraw our divorce papers ASAP. This is nothing short of a miracle. Thank you Dr Emu for your powerful spells. Words are not enough. here is his Email: emutemple@gmail.com or call/text him on his WhatsApp +2347012841542

  He is also able to cast spell like 1: Lottery 2: Conceive 3: Breakup 4: Divorce 5: Cure for all kinds of diseases and viruses.
 • Camilla Karlsen
  prieš 19 minučių
  Kreipkitės dėl paskolos su NOVA GLOBAL FINANCE su 3% palūkanų norma.

  Nesvarbu, ar norite padidinti savo gyvenimo būdą, ar turite netikėtų išlaidų, NOVA GLOBAL FINANCE paskola yra ekonomiškas būdas tai įgyvendinti.

  „Nova Global Finances“ yra lanksti: galite pasiskolinti iki 10 milijonų eurų, o tinkamas grąžinimo laikotarpis svyruoja nuo 1 iki 30 metų. Mes siūlome platų asortimentą asmeninių paskolų, verslo paskolų, būsto paskolų ir skolų konsolidavimo paskolų, kurios gali būti pritaikytos jūsų kintantiems poreikiams ir aplinkybėms, taikant 3 proc.

  Ką tu gavai:
   Greita prieiga prie jūsų lėšų po patvirtinimo
   Konkurencingos palūkanų normos
   Lanksčios grąžinimo sąlygos
   galimybė greičiau sumokėti paskolą (papildomi mokėjimai sumažina paskolos kapitalą)
   Lengvas patvirtinimas, jei jums reikia papildomų lėšų
   Galite kreiptis dėl paskolos sau patogioje vietoje ir laiku

  Kaip taikyti:
  Kreiptis dėl paskolos yra greita ir paprasta! Verslas ar asmenys, norintys kreiptis dėl paskolos „Nova Global Finances“ ir reikalaujantys daugiau informacijos apie tai, kaip PARAIŠKOTI, turėtų išsiųsti el. Laišką adresu (novaglobalfinances@gmail.com) ARBA susisiekti su Camilla Karlsen dėl whatsApp: +31642117819, jei norite gauti daugiau informacijos ir žodinių instrukcijų. Taikyti „T&C“.

  Camilla Karlsen
  Vyresnysis paskolų tvarkytojas

Parašykite komentarą