Alytuje jau surinkta ir išvežta beveik pusė tūkstančio tonų lapų

Įvairiaspalvių, po kojomis čežančių rudeninių lapų garsas daugeliui gyventojų suteikia džiaugsmo, tačiau miestą prižiūrinčioms įmonėms tai tampa pačiu darbų įkarščiu. Iš skverų, aikščių, parkų, nuo šaligatvių ir kitų viešųjų erdvių per spalio mėnesį miestą tvarkančios įmonės surinko ir išvežė  daugiau kaip tris šimtus tonų žaliųjų atliekų. 

Dar 131 tona išvežta iš bendro naudojimo teritorijose esančių stovų su didmaišiais, skirtų minėtoms atliekoms. Iš viso per spalio mėnesį surinkta 426,62 t žaliųjų atliekų. 

Miestą prižiūrinčios įmonės žaliąsias atliekas iš aptarnaujamų teritorijų išveža pagal sutartinius įsipareigojimus. UAB „2MP“, prižiūrinti Centro ir Putinų zonų teritorijas, surinko ir išvežė 75 t žaliųjų atliekų. UAB „Raguvilė“ iš Pirmojo Alytaus, Dainavos ir Vidzgirio zonų surinko ir išvežė 230,32 t žaliųjų atliekų.

Pastebima, kad prie efektyvesnio žaliųjų atliekų surinkimo prisideda dar birželio mėnesį prie bendrijų Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro pastatyti stovai su didmaišiais. 

„Matant didelį poreikį ir siekianti pagelbėti gyventojams, žaliųjų atliekų surinkimo stovai pagal galimybes įrengiami ir individualių namų kvartaluose. Tačiau stovų kiekis yra ribotas, todėl jie statomi apžiūrėjus teritorijas, kur yra didžiausias poreikis, gatvių sankirtose ir kur yra patogu  privažiuoti atliekų išvežimo krovininiam transportui“, – sakė Miesto ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Lina Michalkevičienė.

Individualių namų gyventojai žaliąsias atliekas turėtų vežti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles, kur jos priimamos nemokamai (Alovės g. 6B ir Putinų g. 3A, Alytuje). Taip pat individulių namų gyventojai žaliąsias atliekas gali kompostuoti arba dėti į maisto atliekų konteinerius.

Taip pat primename, kad stovai su didmaišiais yra skirti tik žaliosioms atliekoms (lapams, žolei). Čia negalima mesti jokių buitinių atliekų, o šakas prašome dėti šalia didmaišio, o ne į jį, kad nebūtų plėšomas maišas. 

Lapai mieste bus renkami, kol tam bus palankios oro sąlygos.

Ams, Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

  • Rebecca
    prieš 34 minučių
    Kai radau „Dr.Wealthy“, man labai reikėjo sugrąžinti savo buvusį meilužį. Jis paliko mane dėl kitos moters. Tai įvyko taip greitai, ir aš visiškai neturėjau galimybės pasakyti situacijos. Jis tiesiog mane išmetė po 3 metų be paaiškinimo. Aš susisiekiau su Dr.Wealthy ir jis man pasakė, ką turiu padaryti, kad jis galėtų man padėti, o aš padariau tai, ką jis man liepė. Po to, kai aš pateikiau tai, ko jis norėjo, jis užliejo meilės burtą, kad padėtų mums vėl susiburti. Netrukus po to, kai jis padarė savo burtus, mano vaikinas vėl pradėjo man rašyti žinutes ir pasijuto siaubingai dėl to, ką jis man tiesiog pateikė. Jis sakė, kad aš buvau svarbiausias asmuo jo gyvenime ir tai žino dabar. Mes atsikraustėme kartu ir jis buvo man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko praleisti su manimi nei anksčiau. Nuo tada, kai „Dr.Wealthy“ man padėjo, mano partneris yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Aš labai rekomenduoju „Dr.Wealthy“ visiems, kuriems reikia pagalbos. El. Paštas: wealthylovespell@gmail.com. Paskambinkite jam arba pridėkite jį „WhatsApp“ per: +2348105150446 Dr.Wealthy BLOG PAGE: Blog'as: https://wealthylovespell.blogspot.com

Parašykite komentarą