Alytuje vėl veiks Karščiavimo klinika

Nuo lapkričio 16 d. Alytaus poliklinikos patalpose (Naujoji g. 48)  pradės veikti Karščiavimo klinika.  Į ją karščiuojantys pacientai galės patekti per atskirą įėjimą nuo Jaunimo parko pusės.  Karščiavimo klinika dirbs nuo 12 iki 16 val. 

Į Karščiavimo kliniką – tik su  šeimos gydytojo siuntimu

Į Karščiavimo kliniką bus registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai. Būtent šeimos gydytojas, susipažinęs su paciento situacija, priima sprendimą, ar jį nukreipti į Karščiavimo kliniką, siuntimą užpildo elektroniniu būdu. Tuomet Karščiavimo klinikos koordinatorius nedelsdamas susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša Karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar karščiuojantis pacientas gali į Karščiavimo kliniką atvykti pats savo automobiliu arba būti atvežtas kito žmogaus.

Kaip elgtis atvykus į Karščiavimo kliniką?

Atvykusiems į Karščiavimo kliniką žmonėms nebus leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip. Kartu su savimi žmogus turi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą ir A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu – jį, atvykus į Karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salono viduje. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

Langą žmogus turės pradaryti tada, kai klinikos darbuotojas to paprašys, tad čia dirbančiųjų specialistų nurodymus būtina atidžiai sekti. Į Karščiavimo kliniką žmogus galės užeiti tik gavęs darbuotojo leidimą ir užsidėjęs medicininę kaukę. Karščiavimo klinikoje bus išsamiai tikrinama paciento sveikata – bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, paimamas tepinėlis iš nosiaryklės dėl koronavirusinės infekcijos, kaip yra daroma mobiliuosiuose punktuose, jei reikia – paskiriamas gydymas.

Priklausomai nuo karščiuojančio paciento sveikatos būklės, jis galės būti išleidžiamas izoliuotis į izoliavimo vietą arba nukreipiamas į gydymo įstaigas, gydančias koronavirusine infekcija sergančiuosius.

Tiems žmonėms, kurie negalės į karščiavimo klinikas atvykti patys, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas. 

Ams, Komunikacijos skyriaus informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą