Atliekų reikalai: klausiate - atsakome

Negavau vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimo. Kodėl taip nutiko, kur man kreiptis? O gal negavus pranešimo ir mokėti nereikia?

Pastaruoju metu rinkliavos  mokėtojų nepasiekę pranešimai masiškai grįžta į Alytaus  regiono atliekų tvarkymo centrą. Dažniausiai jie grąžinami atgal dėl netvarkingos pašto dėžutės arba jos visai neradus. Abiem atvejais atsakomybė tenka rinkliavos mokėtojui. Gyventojai rinkliavos administratoriui turi pranešti tikslų savo adresą, pasirūpinti, kad jų pašto dėžutės būtų tvarkingos arba užsisakyti gauti mokėjimo pranešimus tik elektroniniu paštu.
Vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimai yra siunčiami vieną kartą per metus. Šiuo metu jie jau turi būti pasiekę visus regiono gyventojus. Negavus tokio parnešimo, reikia kreiptis į Alytaus regiono atliekų centrą tel. (8 315) 72842 arba elektroniniu paštu info@alytausratc.lt), kurio specialistai padės išsiaiškinti priežastis ir išvengti galimų nesusipratimų. 
Negautas mokėjimo pranešimas neatleidžia nuo pareigos mokėti rinkliavą. Jos nesumokėjus skaičiuojama skola, o grįžęs mokėjimo pranešimas pridedamas prie jos išieškojimo kaip įrodymas, kad jis buvo išsiųstas. 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrо informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą