Atsisveikinimo su eglute šventėje netrūks staigmenų, dovanų ir muzikos!


Ši savaitė yra paskutinė, kuomet dar galite pasidžiaugti Alytaus miesto eglute. Sausio 11 d. 13 val. alytiškiai kviečiami į atsisveikinimo su eglute šventę. Čia netrūks staigmenų, dovanų ir muzikos!
Atvykusius į renginį pasitiks ir linksmins Sniego senis bei nykštukai, koncertuos Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Boružėlė“. Čia bus išpildytos ir vaikų svajonės. Šventiniu laikotarpiu vykusių susitikimų su Kalėdų Seneliu metu vaikai turėjo galimybę išsakyti jam savo svajones, tad atsisveikinimo su eglute šventės metu keleto vaikų svajonės taps realybe.
Nebus pamiršti ir tie alytiškiai, kurie miesto eglutės viduje rašė šventinius linkėjimus. Originaliausių linkėjimų autoriams bus įteiktos dovanos. Radijo stotis „FM99“ apdovanos kartu su akcijos parneriais „LITGRID“ ir „LitPol Link“ jau trečiąjį kartą organizuotos akcijos, kurios metu bendruomenės puošė miestą kurdamos Kalėdinių eglučių parką, gražiausios eglutės autorius. Renginio metu sušalti neleis karšta arbata, kuria bus vaišinami visi susirinkusieji.
Tad sausio 11 d. 13 val. susitikime Rotušės aikštėje, atsisveikinimo su eglute šventėje, kurią alytiškiams dovanos Alytaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Savanorystės tiltai“!
Sausio 12 d. šventiškai pasipuošusios Alytaus žaliaskarės žiburiai užges ir ji bus nupuošta.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą