Jei konteineris neištuštintas, nereiškia, kad jis pamirštas

Žiema – kaprizingas metas su savais įgeidžiais. Dėl jų kartais tenka patirti nepatogumų, pavyzdžiui, rasti laiku neištuštintą prie kelio ištrauktą konteinerį. 

Taip nutinka, kai besikeičiant oro sąlygoms, privažiavimas prie kai kurių namų ar sodybų tampa sudėtingas.

„Atliekų vežėjai, įvertinę galimas rizikas, nevažiuoja slidžiais, apledėjusiais, sunkiai pravažiuojamais kelio ruožais. Apie tai jie iš karto praneša Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui, o mes savo ruožtu kreipiamės į savivaldybę, informuodami, kad slidžią kelio dangą reikia pabarstyti ar imtis kitų priemonių, kad ja važiuoti būtų saugu“, - sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Atliekų tvarkymo paslaugų organizavimo ir kontrolės padalinio vadovas Martynas Krasauskas. 

Jis priminė, kad tokiais atvejais gyventojai turėtų palikti konteinerius ištrauktus – jie bus ištuštinti, gavus iš savivaldybės pranešimą, kad privažiavimas sutvarkytas ir saugus. 

Nuo įvairių netikėtų situacijų ir gamtos išdaigų niekas nėra apsaugotas, tačiau ARATC patikina, jog neištuštintas konteineris anaiptol nereiškia, kad jis pamirštas. Tiesiog kartais reikia kantrybės ir supratingumo – juk atliekas surenka ir jas veža žmonės, kurie dirbdami savo darbą, taip pat nori  jaustis saugūs, nerizikuoti važiuoti slidžiais, nepabarstytais žiemos keliais. 

Atliekos surenkamos ne tik darbo, bet ir švenčių dienomis. Ne išimtis ir artėjančios didžiosios metų šventės. Atliekų surinkėjai dirbs ir jų metu, labai tikėdamiesi, kad gyventojai tvarkingai rūšiuos savo atliekas ir supratingai reaguos, jei žiema „pakoreguos“ atliekų išvežimo grafikus. 
    
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą