Kelininkams žiema jau prasidėjo: kaip sekasi valyti gatves?

Nors kalendorinė žiema dar neprasidėjo, į Alytaus miesto gatves vis dažniau išvažiuoja gatves prižiūrinčios UAB „Raguvilė“ technika.
Pasak UAB „Raguvilė“ Alytaus padalinio vadovo Raimondo Kazlausko, lapkričio 24 d. vakare intensyviau pasnigus Alytaus miesto gatvėse įmonės darbuotojai išbarstė apie 60 t druskos, šįryt jos išbarstyta dar 40 t.  Jeigu būtų prognozuojamas intensyvus snygis, druskos bei druskos ir žvyro mišinio būtų išbarstoma dar daugiau.

Alytuje gatvės užima apie 100 ha bendrojo miesto ploto, nuvalyti jų visų vienu metu tiesiog neįmanoma, tad įmonės darbuotojai tikisi vairuotojų supratingumo. 

Gatves valančios įmonės vadovas atkreipė dėmesį, kad rezultato sėkmė priklauso ir nuo visų eismo dalyvių supratingumo, nes prasidėjus snygiui itin svarbus laikas, per kurį išbarstoma druska, todėl prašo vairuotojų būti supratingiems ir duoti kelią į gatves išvažiuojančiai valymo technikai bei savo transporto priemonių nepalikti važiuojamojoje dalyje, nes tokiu atveju mechanizuotas gatvių ir  šaligatvių valymas praktiškai neįmanomas.
Dažnai Rotušės aikšte praeinantys alytiškiai ko gero pastebėjo, jog pakito šios aikštės valymo būdas, – anksčiau čia susikaupęs sniegas būdavo išvežamas, dabar ši aikštė valoma padarant takus. Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė atkreipė dėmesį, kad Rotušės ir Laisvės Angelo aikštės pagal naujai sudarytą sutartį bus valomos padarant takus, o susikaupęs sniegas bus išvežamas tik esant poreikiui. Taip nuspręsta todėl, kad tai yra kur kas saugiau pėstiesiems, nes pėstieji eis pabarstytu taku.

Kalendorinė žiema dar neprasidėjo, tad labai prašome ir gyventojų įvertinti oro sąlygas, dangos būklę, būti atidiems ir atsargiems. Tiek kelių priežiūra besirūpinančios įmonės darbuotojų, tiek vairuotojų ar pėsčiųjų dar laukia daugybė iššūkių, kad jie būtų kuo lengviau įveikiami primename, kad dėl gatvių ir šaligatvių valymo ir barstymo visuomet galite susisiekti su atsakingomis įmonėmis šiais kontaktais:  

  • Viso miesto gatves ir šaligatvius Dainavos mikrorajone, Pirmajame Alytuje prižiūri UAB „Raguvilė“,  tel. 8 645 20 999
  • Dėl miesto centro pėsčiųjų takų galite susisiekti su UAB „2MP“, tel. 8 659 88 785.
  • Dėl Vidzgirio ir Putinų pėsčiųjų takų galite susisiekti su UAB „Ecoservice“,  tel. 8 620 38 667.
  • Dėl miesto parkų ir miško takų galite susisiekti su UAB „Stebulė“, tel. 8 655 65 402.
  • Gatvių ar šaligatvių valymo bet kuriuo paros metu problemas galite fiksuoti ir „Tvarkau Alytų“ svetainėje www.tvarkaumiesta.lt  pasirinkę skiltį „Naujas pranešimas“.
  •  Taip pat galite informuoti ir Miesto ūkio skyrių darbo metu telefonais 8 620 24 579 arba 8 687 30 264, bei el. p. miesto_ukis@alytus.lt

AMS, Komunikacijos skyriaus informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą