Alytaus kraštas pristatytas Latvijoje ir Estijoje

Vasario pirmoje pusėje Alytaus turizmo informacijos centras dalyvavo 25-ojoje tarptautinėje specializuotoje turizmo ir laisvalaikio parodoje „Balttour 2018", kuri vyko Rygos tarptautiniuose parodų rūmuose „BT1", ir tarptautinėje turizmo parodoje „Tourest 2018" Talino parodų centre.

Rygoje vykusi „Baltour" yra populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai. Parodos organizatorių duomenimis iš viso parodoje buvo daugiau kaip 860 turizmo arba su turizmu susijusių įmonių iš 39 pasaulio šalių, apsilankė apie 30 000 lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame Lietuvos stende kartu su Valstybiniu turizmo departamentu, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Varėnos, Ukmergės, Jurbarko ir Pakruojo savivaldybėmis. Stendą aplankė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas. Atskirus stendus parodos lankytojams pristatė Druskininkai, Birštonas, Trakai, Šiauliai, Kauno apskritis, Rytų bei Vakarų Lietuva.

Talino „Restour" paroda yra seniausia ir didžiausia Baltijos šalyse, organizuojama nuo 1991 metų. Organizatorių duomenimis, parodoje prisistatė 584 dalyviai iš 30 šalių ir apsilankė daugiau kaip 30 000 lankytojų. Alytaus kraštas buvo pristatytas bendrame stende su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Palangos, Trakų, Birštono, Ignalinos, Molėtų, Utenos, Anykščių, Kretingos ir Varėnos savivaldybėmis. Stende apsilankė Lietuvos ambasados Estijoje patarėjas Mindaugas Čiaglys.

Abiejose parodose buvo pristatyti mūsų krašto turizmo ištekliai ir paslaugos: lankytinos vietos, ekskursijos, edukacinės programos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Lankytojai aktyviai domėjosi pramogomis šeimoms su vaikais, ką galima pamatyti, paragauti, poilsiauti ir kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką mūsų krašte.

Alytaus turizmo informacijos centro išankstiniais duomenimis 2017 metais apgyvendinimo įstaigose buvo 284 svečiai iš Latvijos ir 123 iš Estijos.

Alytaus turizmo informacijos centro informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą