Alytaus apskrities gyventojai paramos gavėjams skyrė 980 tūkst. eurų

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) informuoja, kad paramos gavėjus jau pasiekia pirmosios gyventojų paskirtos pajamų mokesčio (GPM) sumos. Šiemet prašymus skirti dalį sumokamo gyventojų pajamų mokesčio pateikė 20 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų, o jų skirti 980 tūkst. eurų gavėjus pasieks dalimis iki lapkričio 15 d. 

Dalis prašymų bus vykdomi tik įgyvendinus esminius reikalavimus

Atkreipiamas dėmesys, jog dalis prašymų dar negali būti įgyvendinti, nes juos pateikę gyventojai turi patikslinti pajamų deklaracijas. Lietuvoje šiuo metu apie 7 tūkst. gyventojų teiktų prašymų dar nėra patvirtinti, nes juos teikusių asmenų pajamų deklaracijose nustatyti trūkumai, apie kuriuos jie buvo informuoti VMI pranešimu. 
Pažymėtina, kad yra sustabdytas paramos pervedimas ir daliai paramos gavėjų, nes jie dar nepateikė paramos gavimo bei panaudojimo ataskaitų. Tai padarius, visa skirta GPM dalis gavėjus pasieks iki lapkričio 15 d.

Iš 980 tūkst. eurų, kuriuos paramai skyrė Alytaus apskrities gyventojai, 48 tūkst. eurų skirta politinėms organizacijoms – joms paramą šiemet skyrė 1,5 tūkst. apskrities gyventojų. Praėjusiais metais 21 tūkst. Alytaus apskrities gyventojų paramai iš viso skyrė 917 tūkst. eurų. Politinėms partijoms pernai 1,5 tūkst. apskrities gyventojų skyrė 39 tūkst. eurų. Išsami informacija apie paramos gavėjams skirtas lėšas skelbiama viešai, VMI interneto svetainėje adresu https://www.vmi.lt/evmi/paramos-statistika.
Konsultacijos mokesčių klausimais teikiamos paskambinus +370 5 260 5060 ar e. būdu per Mano VMI. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose – tik su išankstine rezervacija.

VMI informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą