Savaitgalis Alytuje: ką galima nuveikti?

Artėjančio savaitgalio kultūros renginių programoje – istorinis žaidimas, spektakliai ir mažiems, ir dideliems, keletas įdomių filmų.

Šeštadienio rytą pradėkite nuo smagaus, aktyvaus, istorinio žaidimo „Nugabenk knygą", jį žaisti kviečia Alytaus kraštotyros muziejus. Žaidimo rate sukasi daugybės žmonių: pašaukimui atsidavusių knygnešių, plūgą į spausdintą lapą iškeitusių valstiečių, amatininkų ir prekybininkų, tarnautojų, slaptose mokyklose mokiusių daraktorių, likimai.

Tai puiki galimybė persikelti į XIX a. pabaigą – spaudos draudimo laikotarpį, pažinti Dzūkijos regiono knygnešystės ypatumus, knygų gabenimo ir platinimo paslaptis, slaptųjų mokyklų veiklą, garsiausius vietos knygnešius, apžvelgti spaudos draudimo laikotarpiu leistus spaudinius.

Ateik vienas. Ateik su šeima. Ateik su draugais. Renginio pradžia 11 val. Registruokitės tel. 53 370, mob. 8 607 81 825 arba el. paštu edukacija.alytus@gmail.com. Kaina 2 eurai.

12 val. kartu su mažaisiais apsilankykite Alytaus miesto teatre, kur vidurdienį prasidės interaktyvus ir pamokantis šou vaikams „Balerina prieš slibiną". Tai linksma, jautri ir nepamirštama istorija apie balerinos ir jos mamos susitaikymo kelionę, jos metu laukia netikėtos pažintys su vaikų širdis jau spėjusiais užkariauti filmukų personažais. Bilieto kaina 8 Eur.

Šeštadienio vakarą Alytaus miesto teatre dar vienas spektaklis – muzikinė komedija „Karštoji kirpėjo kėdė" su puikiai visiems pažįstamais aktoriais Neringa Nekrašiūte ir Ramūnu Šimukausku. Bilieto kaina 10 ir 13 Eur.

Kino teatre „Dainava" šį savaitgalį turėsite galimybę pasižiūrėti 6 skirtingo žanro filmus – filmą vaikams „Bitė Maja: Medaus žaidynės", veiksmo filmą „Kapų plėšikė Lara Kroft", 11 Lietuvos miestų ir miestelių didžiausią šalies kino festivalį „Kino pavasaris" atidarysiančią režisieriaus Xavier‘o Legrand‘o psichologinę dramą „Sūnaus globa", taip pat šio festivalio programoje numatytus filmus „100 metų kartu", „Gražuolė ir Sebastianas: draugai visam gyvenimui" ir filmą „Šventa vieta". Daugiau informacijos https://www.kinasdainava.lt/

Gražaus savaitgalio visiems!

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą