Alytuje - įspūdingas pilotų pasirodymas „Šimtmečio rekordai“

Akrobatinių skrydžių grupė ANBO Rolandas Paksas, Robertas Noreika, Algimantas Žentelis ir Antanas Marčiukaitis penktadienį, rugpjūčio 17 d., 20 val. Alytuje, prie Baltosios rožės pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, demonstruos įspūdingą, niekur dar nematytą pasirodymą „Šimtmečio rekordai“, skirtą Lietuvos valstybės jubiliejui.
Jau ne vieną dešimtmetį šių pilotų meistriškumas žavi žiūrovus įvairiose pasaulio šalyse. Šių metų programą grupė ANBO gegužę pradėjo Kinijoje, kur su dideliu pasisekimu atliko 11 parodomųjų skrydžių. Liepą lakūnai pasirodė Latvijoje, po to istoriniame Aleksoto aerodrome, po savaitės – Pociūnuose, o prieš dvi savaites ANBO demonstravo tris parodomąsias programas Lenkijoje vykusioje didelėje aviacijos šventėje ir buvo visuotinai pripažinta, kad mūsų pilotų skrydžiai – įspūdingiausi.
Lakūnai parengė sudėtingą programą ir Alytuje po tiltu nardys ne šiaip iš toliau prisitaikę, o užbaigdami vieną ar kitą aukštojo pilotažo figūrą.
Laukiame Jūsų prie tilto!
Gintaras Šurkus

Komentarai

  • K.I.
    prieš 49 minučių
    Buvo įspūdingas šou. Norėtųsi Alytuje daugiau sulaukti masinio pobūdžio renginių. Tik tokiomis akimirkomis pamatai miesto gyvastį, yra kuo pasidžiaugti.

Parašykite komentarą