Sekmadienį šurmuliuos „Alytaus rudens gėrybių mugė“

Rudenį Alytaus miestas šiemet pasitiks ir švęs ypatingai. Rugsėjo 23 d. S. Dariaus ir S.Girėno gatvė atgis ne pirmus metus organizuojamu ir visų laukiamu renginiu „Alytaus rudens gėrybių mugė". Nuo 10 val. iki 16 val. miesto centre susiburs virš 150 iš visos Lietuvos prekybininkų, o nuotaiką kels pramogų gausa – vaikų lauks ne tik jodinėjimas arkliuku, animatoriai, šaudymas iš lanko, bet ir specialiai atvežti atrakcionai.

Pasirūpinta ir namais, ir skrandžiu

S. Dariaus ir S.Girėno gatvę užpildysiantis šurmulingas apsipirkimas dovanos galimybę kiekvienam kažką rasti sau naudingo. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, lietuvišku maistu, bet ir inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, rankų darbo gaminiais, aksesuarais, drabužiais, buities priemonėmis bei natūraliais gaminiais. Pasiruošimas rudeniui bus platus ir gausus – nuo buities iki ūkio reikmenų.

Stebins pramogų gausa

Rugsėjo 23 dieną, sekmadienį, vyksianti „Alytaus rudens gėrybių mugė" skatins rudenį pasitikti itin linksmai ir nuotaikingai. Didele pramoga renginys taps mažiesiems, kuriuos linksmins animatoriai „Linksmas lagaminas", jodinėti kvies arkliukas. Negana to, miesto centre įsikurs ir įvairūs atrakcionai: batutai, mašinėlės bei karuselės. Pirmieji 10 vaikų ištarę ,,MYLIU ALYTŲ'' galės viena iš pramogų pasinaudoti nemokamai! Tad pasitikime šaltuosius sezonus su skambesiu ir puikia nuotaika jau rugsėjo 23 d. S. Dariaus ir S.Girėno gatvėje. Papildoma informacija festivus.lt

Festivus.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą