Kviečiame dalyvauti Kalėdinio papuošimo konkurse!

Alytuje šventinėmis dekoracijomis jau puošiamos parduotuvių virtinos, o šventiniais akcentais – Alytaus miesto gatvės. Gruodžio 1 d. šventiniai žiburiai sužibs ant Alytaus miesto eglutės – tad pamažu Alytaus mieste įsivyrauja šventinė atmosfera.

O kad ją visi pajustumėme dar labiau, kviečiame įstaigas, įmones ir organizacijas, daugiabučių ir individualių namų gyventojus papuošti aplinką ir dalyvauti Kalėdinio papuošimo konkurse. Dovanokite kalėdinę nuotaiką savo šeimai, kolegoms, kaimynams, miesto svečiams ir iki gruodžio 14 d. fotografuokite gražiausią šventiškai papuoštą aplinką, o nuotraukas žymėkite #KalėdiškasAlytus socialiniuose tinkluose feisbuke ir instagrame. Taip pat jas galite siųsti el. p. vurs@alytus.lt.

Kalėdoms pasipuošusių įmonių, įstaigų ir organizacijų, daugiabučių namų bendrijų ir individualių namų ieškosime ir mes. Visi išrinksime gražiausiai papuoštą aplinką balsuodami feisbuke, o komisija nominuos nugalėtojus pagal tris kategorijas:

įmonės, įstaigos, organizacijos;
daugiabučių namų savininkų bendrijos;
individualūs gyvenamieji namai.
Vertinimas vyks pagal šiuos kriterijus:

originalumas;
išradingumas;
meniškumas.
Praėjusių metų Kalėdinio papuošimo konkurso pagrindinį prizą laimėjo Miklusėnų g. 33 daugiabučių namų savininkų bendrija. Jai Alytaus miesto savivaldybė padovanojo sūpynes. Šio daugiabučio namo bendrija nusprendė jų nestatyti namo kieme, o padovanoti Alytaus lopšelio-darželio „Vyturėlis" mažiesiems. Sūpynes šio lopšelio-darželio teritorijoje planuojama pastatyti dar šiemet.

 

Koks prizas bus įteiktas šių metų kalėdinio papuošimo konkurso nugalėtojui, kol kas lai lieka paslaptyje.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą