Biuro direktorei - ministro padėka

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro direktorei Daliai Kitavičienei įteikta Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėka už veiklą puoselėjant sveikos gyvensenos tradicijas, aktyvų sveikatos stiprinimo idėjų propagavimą bendruomenėje, dalijimąsi gerąja patirtimi.

                      Alytaus rajono  savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skaičiuoja dešimtuosius veiklos metus. Pasak biuro vadovės, šis veiklos dešimtmetis buvo kupinas iššūkių, veiklos ir entuziazmo. Visi nori būti sveiki, tačiau toli gražu ne visiems pakanka valios pastangų savo sveikatą puoselėti, ja rūpintis, ypač tada, kai kalbama apie mitybos korekcijas, fiziškai aktyvesnį gyvenimo būdą ar žalingų įpročių atsisakymą.

                      „Užnorintiׅ“ žmogų keisti gyvenimo būdą ne tuomet, kai apie poreikį keistis pradeda signalizuoti prastėjanti sveikata, o tuomet, kai jis jaučiasi sveikas ir gyventi reikia kitaip tam, kad ligoms būtų užbėgta už akių ateityje, nėra lengva, tačiau įmanoma.

                      Biuro kolektyvas labiausiai prisimena pirmuosius bandymus „užkrėsti“ rajono gyventojus fizine veikla. Kvietimas jungtis į reguliarias mankštas ar šiaurietiškojo ėjimo entuziastų būrimas ten, kur buvo gajus mitas, jog kaimo žmogus ir „taip daug juda“,  buvo gana drąsus žingsnis, tačiau žengtas labai seniai ir pamirštas, nes šiandien šiaurietiškai mosuojančius ir kas savaitę mankštose „vargstančius“  jau ir suskaičiuoti yra nelengva.

                      Artėjantys metai ketina atnešti nemažai pokyčių ir iššūkių, visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti numatytos didesnės lėšos, kurios suteiks daugiau galimybių priartinti šiuolaikiškas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas arčiau žmogaus, didinti jų spektrą.

                      2019 m. įsibėgės sėkmingai startavęs biuro vykdomas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Alytaus rajono savivaldybėje“ pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-R-630 „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“.

                      Biuro vadovė neabejoja, kad šis projektas - tiltas į naujas galimybes rajono žmones sudominti rūpintis savo sveikata. Profesionalūs fizinio aktyvumo užsiėmimai, rizikos veiksnių sirgti širdies - kraujagyslių sistemos ligomis mažinimas taikant inovatyvias priemones, svorio mažinimo akcijos, vadovaujant specialistams, praktiniai sveikos mitybos skatinimo užsiėmimai („šefas ant ratų“, „sveikatos piknikas“), „sūrios“ diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, muilo gamyba - tai tik dalis veiklų, kuriose kviečiami dalyvauti rajono gyventojai.    Sveikatos biuro kolektyvas džiaugiasi įsigytu moderniu kūno sudėties analizatoriumi, „viso kūnoׅ“ pirmosios pagalbos manekenu, laukia naujo įstaigos automobilio, kuris  nenusakomai palengvins specialistų darbą bei nekantrauja įsikurti suremontuotose patalpose.

 

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Komentarai

 • DAVINA CLAIRE
  prieš 55 minučių
  Laba diena, ponios ir ponai, jei jums reikia paskolos, kreipkitės dėl paskolos per Novelty Finance Inc.

  Ar jums nuolat trūksta grynųjų, nes bankas ar kitos finansinės institucijos jums atsisakė paskolos dėl nepakankamo užstato, skolos ir pajamų santykio, žemo kredito balo, aukštų palūkanų ar kitų priežasčių?

  Ar pavargote nuo dabartinės finansinės padėties? Ar jums reikia pastiprinimo savo finansams? Pavargote mokėti daugiau nei turėtumėte už dideles palūkanų normas? Jūs nusipelnėte geresnio sprendimo.

  „Novelty Finance Inc“ yra čia su kredito linija, kuri gali padėti jums siekti bendrų finansinių tikslų.

  Su Novelty Finance paskolos pasiūlymu būsite tikri dėl kokybiškų paskolų paslaugų, tokių kaip;

  • Subsidijuota 3 % palūkanų norma be paslėptų mokesčių.
  • Pateikite paraišką internetu (lengva paraiška jums patogioje vietoje ir laiku)
  • Greitas ir lengvas patvirtinimas per 24 valandas.
  • Gaukite iki 5 milijonų eurų/dolerių.
  • Saugus ir patikimas procesas, 100 % saugus.

  Mes siūlome visų rūšių paskolų paslaugas, trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas, užtikrintas ir neužtikrintas paskolas, asmeninę paskolą, verslo paskolą, skolų konsolidavimo paskolą, investicinę paskolą arba paskolą projektui užbaigti ir kt.

  Norėdami kreiptis dėl paskolos, atsiųskite kontaktinį laišką Novelty Finance Inc per
  El. paštas: (noveltyfinances@gmail.com)
  WhatsApp / Telegram: +447915601531
  Telefonas: +447915601531

  Pagarbiai
  Ponia Davina Claire
  „Novelty Finance Inc.“ generalinis direktorius.

Parašykite komentarą