Jotvingių gatvėje - naujos autobusų stotelės

Jotvingių gatvėje šią savaitę montuojami trys naujo dizaino paviljonai,  pagaminti iš stiklo ir metalinių konstrukcijų.

Dar praeitais metais buvo sumontuoti laikinieji laukimo paviljonai, jie saugojo žmones nuo besikeičiančių oro sąlygų.  Alytaus miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus specialistų teigimu, nauji paviljonai šioje gatvėje iš karto nebuvo pastatyti, nes rangovas dėl autorinių teisių turėjo papildomai derinti jų dizainą. Dėl šios priežasties paviljonų įrengimas buvo atidėtas, o rangovas savo sąskaita pastatė laikinus.

Gatvės rekonstrukcijos darbus atliekanti bendrovė „Parama" paviljonų įrengimo darbus planuoja baigti šią savaitę, jei tik leis oro sąlygos. Jie bus įrengti pagal papildomai su rangovu pasirašytą susitarimą dėl sutarties.  

Rekonstrukcijos metu Jotvingių  gatvė buvo praplatinta iki 4 eismo juostų. Čia taip pat nutiesti šaligatviai, įrengtas apšvietimas, sutvarkyti žalieji plotai, įrengti dviračių stovai.

Alytuje įrengiamos dar 37 naujos autobusų stotelės, ateityje jose taip pat planuojama įrengti ir transporto laukimo paviljonus.

Dar viena naujovė gyventojų laukia pavasarį – populiariausiose stotelėse bus sumontuotos 9 švieslentės, jose bus rodomas tikslus viešojo transporto atvykimo laikas.

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą