Naująją lauko muzikos instrumentų aikštelę išbandė aplinkinių mokyklų vaikai


Miesto sode, šalia Dailės mokyklos jau pastatyta lauko muzikos instrumentų aikštelė. Vakar, vos ją atidengus, parkas skambėjo įvairiais garsais - aplinkinių mokyklų mokiniai skubėjo išbandyti naujoves. Aikštelėje įrengta penki instrumentai: kajanų komplektas iš 3 dalių, vamzdinių varpelių instrumentas, aerofonas, nerūdijančio plieno būgnas ir septynių skirtingų natų vamzdinių varpų komplektas.
Miesto sodo zoną, skirtą vaikams, papildžius dar viena puikia pramogų vieta, čia neabejotinai laiką praleisti ateis dar daugiau šeimų. Naujojoje lauko muzikos instrumentų aikštelėje planuojama rengti lauko pamokas ir koncertus. Aikštelę įrengusi kompanija „Dego“ teigia, jog lauko muzikos instrumentais gali groti visi: ir muzikos ekspertai, ir pradedantieji – tai yra visi, kurie myli muziką. Nebūtina turėti muzikinio išsilavinimo ir žinoti apie dermes, svarbiausia turėti noro eiti pirmyn. Lauko muzikos instrumentai gali pasitarnauti ugdymo įstaigai, į ugdymo programas įtraukiant kasdieninį laiko praleidimą lauke, kartu mokant ir muzikos. Taip pat lauko muzikos instrumentai gali būti naudojami kaip terapinė relaksacijos priemonė.
Šį šeštadienį, lapkričio 25 dieną 13 val. kviečiame į profesionalų instrumentų išbandymą kartu su Alytaus Muzikos mokyklos jaunimo simfoniniu orkestru “Svajonė”!

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą