Šiemet takai prie Didžiosios Dailidės ežero bus skirti slidininkams – jie nebus valomi

 

Prasidėjus Didžiosios Dailidės ežero paviršinių nuotekų surinkimo ir valymo įrenginių statybos darbams, įvažiuoti su sniego valymo technika nuo Daugų g. nėra galimybės, todėl šį žiemos sezoną pėsčiųjų ir dviračių takai prie Didžiosios Dailidės ežero bus skirti slidininkams ir nebus valomi bei barstomi.
Pėsčiųjų ir dviračių takai prie Mažosios Dailidės ežero bus valomi smarkiau pasnigus ir barstomi tik esant slidžiam paviršiui. Takai, patenkantys į vandens telkinių pakrantės apsaugos juostą, bus barstomi smėliu be druskos, nes druskos ir jų mišinių naudojimas gali daryti įtaką vandens telkinių kokybei.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

  • Donna Burkley
    prieš 40 minučių
    Sveiki vaikinai! Tai skirta tik šiam nuostabiam burtų kolekcionieriui, kuriam verta sekti, taip pat Katherine, mano geriausiai draugei. Aš esu Donna Burkley, aš gyvenu San Fransisko įlankoje, Kalifornijoje, mano emocinis gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę po intervencijos. Egwali, kurį pristatė mano brangus draugas, kai visi manėme, kad tai padaryta atvirkščiai, taip ir atsitiko. Patikėkite, aš buvau nepatikimas dėl savo skirtingų susitikimų su daugybe burtininkų ir svetainių, kad sugrąžinčiau savo žavų ir simpatišką vyrą, be jokios abejonės, kad ten turėjo būti patikima vieta. Tada Kathy atėjo su daktaro Egwali straipsniu ir, užtarus gydytoją, pertrauka buvo visiškai kitokia patirtis ir naujas meilės maišas man ir vaikams. Šiandien mes vėl susituokėme ir nuostabiai gyvenome, dabar galiu patogiai vadintis tikru tikinčiuoju, vaikinai, kurie galėtų įsivaizduoti, kad jis grįš, dar kartą ačiū dr. Daugiau malonės jūsų alkūnėms. išimtis .. Tai jūsų kontaktai. „Whatsapp“: +2348122948392 / paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

Parašykite komentarą