Kalėdiško Alytaus konkurso nugalėtojams įteiktos dovanos

Artėjant Kalėdoms apdovanoti Kalėdiško Alytaus aplinkos konkurso nugalėtojai, sukūrę žaismingiausią ir įdomiausią miesto aplinką.
Konkurso metu įmonės, įstaigos, daugiabučiai ir individualūs namai bei švietimo įstaigos buvo kviečiami fotografuoti savo žaismingiausią ir gražiausiai papuoštą kalėdinę aplinką ir siųsti nuotraukas Alytaus miesto savivaldybei arba socialiniuose tinkluose žymėti grotažyme #KalėdiškasAlytus.
Konkurso nugalėtojus renka ne tik komisija, bet ir gyventojai. Jie jau kelis metus turi galimybę išrinkti pačią gražiausią mūsų miesto aplinką. Paskelbus visus dalyvius gyventojai balsavo ir jau trečius metus iš eilės sprendė, kad gražiausią kalėdinę aplinką mieste kuria „Kavos namų" kolektyvas – jis žavi ne tik jaukia išorės aplinka, bet ir sukurta šilta vidaus atmosfera.
Komisija ilgai sprendė, ką apdovanoti šiais metais, nes žmonių noras sukurti įdomiausią kalėdinę aplinką žavėjo visus komisijos narius. Komisijos pirmininkė Jurgita Šukevičienė labai džiaugėsi, kad nugalėtojams netrūko kūrybiškumo, ir ne tik laimėtojai, bet ir kiti gyventojai, įmonės ar įstaigos labai prisideda prie miesto šventinės atmosferos kūrimo.
Šiemet komisijos sprendimu įmonių ir įstaigų kategorijoje meniškiausią aplinką sukūrė VšĮ Alytaus kultūros centras. Jis savo aplinką papuošė ne tik eglutėmis, bet ir pačiais didžiausiais meškinais, debesimis ir kitais akcentais. Originaliausiai pasipuošė UAB „Dzūkų ainiai" – ne tik sukūrė šventines erdves, bet langai gyventojus pasitinka dzūkiškais užrašais. Išradingiausia UAB kavinė „Pušis", ji sukūrė stilizuotų eglučių ir dekoracijų akcentus.
Šventiniais akcentais puošėsi ir individualių namų gyventojai, jie kasmet tampa vis įdomesni. Individualių namų kategorijoje meniškiausiai puošėsi Pabalių g. esantis namas, originaliausiai – Saulėtekio g. namas, o išradingiausiai – Pulko g. esantis namas.
Džiaugiamės, kad daugiabučių namų gyventojai taip pat neatsilieka ir stengiasi kurti kalėdinius akcentus šalia savo namų. Šioje kategorijoje originaliausiai pasipuošė Vilties g. 38 namo bendrija, o meniškiausiai – Miklusėnų g. 33 namas.
Šiemet komisija papildė Kalėdinės aplinkos konkurso kategorijas ir įtraukė švietimo įstaigas. Išradingiausiai pasipuošė Alytaus jaunimo centras, o originaliausiai – Alytaus Dzūkijos mokykla.
Norime pasidžiaugti ir kitais konkurso dalyviais, kurie taip pat papuošė mūsų miestą. Tai Tvirtovės g. 13, Naujosios g. 13 daugiabučių namų gyventojai, Gardino, Gedimino gatvių individualūs namai, UAB „Šimtalapė", „Vaikystės namelis", IĮ „BN tekstilė", Alytaus šeimos centras, darželiai, mokyklos, kitos įmonės ir įstaigos.
Jau keletą metų komisija vyksta sveikinti nugalėtojų – jie, sužinoję, kad laimėjo, labai džiaugiasi. Visi nugalėtojai ne tik šiltai priėmė, bet ir džiaugėsi, kad jų kalėdinė aplinka buvo pastebėta, žadėjo neapleisti puošimosi tradicijų ir patys skatinti kuo labiau puoštis ir kitus. Visiems nugalėtojams įteiktos Alytaus miesto savivaldybės padėkos ir saldžios dovanos.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą