3 veiksmai, kurie gali įžeisti jūsų katę: ekspertai pateikė patarimus

Katės yra labiau socialūs gyvūnai, nei manote. Katės gali atrodyti kaip paslaptingi gyvūnai iš kitos planetos. Tačiau šie kailiniai draugai turi daugybę emocijų ir nedvejodami dalijasi tuo, ką jaučia. 

Pasak Amerikos kinologų klubo, laiminga katė murkia ir glaustosi prie jūsų ir aplinkinių daiktų. Tačiau jas labai lengva įžeisti. Visų pirma ekspertai įvardijo tris blogiausius dalykus, kuriuos galite padaryti. Jei miegate vieni, tai gali labai nuliūdinti jūsų katę. Tai stiprina jūsų ir jūsų katės ryšį ir leidžia jai išreikšti savo prieraišumą jums. 

Be to, kadangi gyvūnas yra labai pažeidžiamas, miegojimas kartu rodo pasitikėjimo lygį. Tačiau išvarydami jį iš namų, atimsite iš savo augintinio saugumo jausmą. Katės prašymų žaisti ignoravimas taip pat gali ją nuliūdinti. Nors atrodo, kad šie gyvūnai yra savarankiški, jie yra daug socialesni, nei galima įsivaizduoti. Žaidimas su kate yra naudingas jos fizinei sveikatai, taip pat emocinei ir psichinei gerovei. Naminius gyvūnus galima užimti įvairiais namų apyvokos daiktais, pavyzdžiui, siūlais ar kaspinais, tuščiomis dėžėmis ir net suglamžytais popieriais. Atsisakydamas žaisti jūsų katinas gali suprasti, kad jis jums nerūpi. 

Kita nuodėmė, pasak jūsų katės, dėmesio atkreipimas į kitus katinus. Naujas katinas šeimoje gali sukelti pavydo bangą, nes jūsų murklys jaučiasi pernelyg prisirišęs prie jūsų. Jei nuspręsite į šeimą atsivesti kitą katę, jūsų augintinė gali elgtis agresyviai naujokės atžvilgiu. Vienas iš būdų sumažinti įtampą – skirti dėmesio abiem, o ne teikti pirmenybę vienai, o ne kitai. Skirkite laiko pabūti su vyresniąja kate, kad jai nebūtų liūdna ar neramu dėl to, kad ją pakeisite. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą