Sekmadienį Alytuje vyko šventė gyvūnams ir jų šeimininkams „Mes komanda 2020".

Sekmadienio, spalio 4 dienos, vidurdienį gyvūnų mylėtojai ir vėl rinkosi prie Alytaus Dailės mokyklos, kur vyko šventė gyvūnams ir jų šeimininkams „Mes komanda 2020“

Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacija, Alytaus kultūros centras ir Alytaus sportinių šunų klubas „Cerberis"surengė renginį, skirtą Pasaulinei Gyvūnų Globos dienai. Renginyje šiemet susirinko alytiškiai ir miesto svečiai su savo laikomais šunimis, buvo atėjusių su katėmis, tačiau šalia šunų jos jautėsi nedrąsiai, tad nelabai ir buvo pastebimos.

Muzikinę dalį šventėje išpildė Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Boružėlė“ ir grupė „Syncolic“.

Alytaus sportinių šunų klubo „Cerberis“ nariai su augintiniais demonstravo savo programą, po kurios Alytaus pataisos namų pareigūnas Linas Neveckas ir jo ugdomas šuo rodė, kaip atliekama paslėptų mobiliųjų telefonų paieška, bei nusikaltėlio sulaikymas.

Renginio svečiai Gabrielė Fokaitė ir Romualdas Urnežas trumpai, bet vaizdžiai su savo šunimis pademonstravo ir papasakojo apie šunų frisbio sporto šaką, kaip tinkamai pradėti treniruotes, kokie ritualai yra būtini prieš treniruotę ir po jos, kokios yra sporto šakos taisyklės ir dar daugelį kitų dalykų.

Sibiro haskių veislyno savininkas Vytenis Mažeika pasakojo ir demonstravo, kaip galima užsiimti kartu su savo šunimi sportu: bėgioti, važinėti dviračiu, pasakojo apie šunų kinkinių sportą Lietuvoje.

Šventės metu vyko atrakcijos ir patiems keturkojams. Jie varžėsi šuniukų lenktynėse, išbandė savo valią „Pagundų take", dalyvavo ėdriausio šuns konkurse bei demonstravo savo talentus konkurse „Mano sugebėjimai“

Toks renginys prie Alytaus Dailės mokyklos vyko jau trečią kartą. Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacija dėkoja visiems dalyvavusiems šventėje, rėmėjams ir partneriams kurie prisidėjo prie renginio sėkmės ir labai lauks visų kitais metais per šventę „Mes komanda 2021”

Dzūkijos gyvūnų globėjų asociacijos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą