Kačių pasaulio genijai: įvardijo 10 protingiausių veislių

Visi katinai iš prigimties yra smalsūs, tačiau kai kurios veislės yra pranašesnės.

Dauguma kačių savininkų įsitikinę, kad jų kailinis draugas, jei ir nėra protingiausias iš visų, tai tikrai neatsilieka. Ir nors katės iš tiesų yra gana protingi gyvūnai, kai kurios veislės išsiskiria iš minios. „The Scotsman“ įvardijo 10 kačių veislių, kurių atstovai paprastai pasižymi šiek tiek aukštesniu intelekto lygiu nei kiti. Tai šios veislės:

Kornvalio Reksas. Ši ypatinga kačių veislė yra viena draugiškiausių veislių pasaulyje, net lyginama su šunimis! Dėl savo prigimtinio smalsumo šios katės visada randa būdą, kaip atidaryti jas dominančią spintelę.

Birmos katė. Labai aktyvios ir visada kupinos energijos. Jos paprastai mėgsta bendrauti ir gerai jaučiasi kompanijoje.

Savanos katė. Energingoms ir žaismingoms Savanos veislės katėms reikia nuolatinių pramogų ir erdvės. Joms lengvai nusibosta rutina, todėl jos visada ieško ko nors naujo, ką galėtų ištirti.

Siamo katė. Smalsių ir labai balsingų Siamo kačių veislė yra viena garsiausių pasaulyje. Jos visada išlieka aktyvios, kad patenkintų savo poreikį tyrinėti jas supantį pasaulį.

Singapūro katė. Nedidelė veislė, mėgstanti laipioti ir žaisti, tačiau tai taip pat labai protingos katės – bendraujančios ir smalsios.

Koratas. Retos veislės katės, bet labai protingos. Jos labai atidžios aplinkai ir gali išmokti naujų triukų. Tačiau jos mėgsta snausti, todėl nesitikėkite, kad visą dieną atliks triukus.

Havanos katė. Šokoladinio, glotnaus ir šilkinio kailio havanos yra populiari kačių veislė. Jos yra sukalbamos, smalsios ir gana protingos.

Balio katės. Tai iš esmės ilgaplaukė Siamo katės versija. Šios katės mėgsta tyrinėti viską aplinkui ir neprieštarauja bendravimui su šeimininkais. 

Abisinijos katė. Lieknos, energingos ir labai protingos, jos mėgsta užlipti aukštai, kad pamatytų viską aplinkui. 

Bengalijos katė. Ji geriau žinoma dėl savo kailio žymių, dėl kurių atrodo kaip leopardas. Tačiau tai taip pat labai protinga ir energinga katė. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą