Dienomis vis dažniau lepins saulė, tačiau naktys bus vėsios: spustels net 7 laipsnių šaltis

Trečiadienio naktį orus jau pilnai lems šiauriau esanti aukšto slėgio sritis. Didesnę nakties dalį dangus bus giedras, kritulių jau nebenumatoma. Rytinių krypčių vėjas pamažu rims. Oras šals sparčiau ir paryčiais daug kur laikysis neigiama 0–5 laipsnių temperatūra. Trečiadienio dieną sinoptinė situacija nesikeis. Anticiklonas lems daugiausia giedrą dangų, o debesų, net ir nedidelių, jau neturėtų būti. Kristi lietui tiesiog nebus iš ko. Dvelks vidutinio stiprumo rytinių krypčių vėjas. Nepaisant sausos ir saulėtos dienos, temperatūra kils palengva ir popietę sieks 4–7, vietomis 8–9 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienio naktį pokyčių nelaukiama. Dangus daugiausia bus giedras, išliks sausa. Tik kai kur suprastės matomumas dėl tvyrojančio rūko, kuris nebus ilgai trunkantis. Vėjas visai aprims, neturės pastovios krypties. Oras šals dar labiau ir turėtume sulaukti 1–6 laipsnių šalčio. Šalčiausia bus rytinėje šalies pusėje, o menkiausiai temperatūra kris pietvakariniuose rajonuose bei Kuršių nerijoje.

Ketvirtadienio dieną ir toliau galėsime mėgautis šviesiais ir sausais orais. Rytą rūkai gana sparčiai sklaidysis, o dienos metu dangumi plauks nebent tik reti ir saulės nesunkiai peršviečiami debesys. Vyraus šiaurinių krypčių vėjas, bet ir toliau jis bus silpnas. Aukščiausia temperatūra pasiskirstys nuo 3–4 laipsnių šilumos šiaurės rytiniuose rajonuose, iki 5–8 laipsnių šalies pietvakariuose. Ryškesnių pokyčių nežada ir penktadienis. Tiek naktį, tiek dieną išliksime to paties anticiklono įtakoje, tad bus sausa, ramu ir daugiausia giedra. Naktį pašals labiau, iki 2–7 laipsnių šalčio, o dienos metu laikysis 3–8 laipsnių šiluma. 

lrytas.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą