Nuotraukos autorius: V.Ščiavinskas

Paskelbė, kuriuose vandens telkiniuose Lietuvoje maudytis pavojinga

Kai kuriose Lietuvos maudyklose vanduo neatitinka higienos normų, todėl jose maudytis nepatartina, antradienį pranešė Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras.

Mikrobiologinių parametrų birželio mėnesio antrojoje pusėje neatitiko Durkininkų miesto Ilgio ežero maudyklos vanduo, taip pat Šventosios upėje prie Šeimyniškėlių Anykščiuose, Šiaulių mieste esančiame Prūdelio tvenkinyje, Širvėnos ežero centrinėje maudykloje prie pilies Biržuose, Akmenės rajone esančiame Sablauskių tvenkinyje ir Snaigyno ežere Lazdijų rajone. Šiose maudyklose birželio 17–27 dienomis aptiktas normą viršijantis žarninių enterokokų bei žarninių lazdelių kolonijas sudarančių vienetų skaičius 100 mililitrų vandens.

Taip pat didesnis nei leidžiama higienos normoje žarninių enterokokų kolonijas sudarančių vienetų skaičius užfiksuotas ir rekreacinėje zonose: Kėdainių rajono Šušvės upėje ties Josvainių gyvenviete ir Šiaulių rajono Švedės tvenkinyje. Tačiau per pakartotinį tyrimą šiose dviejose rekreacinėse zonose bei Šiaulių Prūdelio tvenkinio maudykloje vandens kokybė atitiko reikalavimus.

BNS ir lrytas.lt informacija 

 

Komentarai

  • chayan sharma
    prieš 54 minučių
    Tai yra nuostabiausias dalykas, kokį aš kada nors patyriau gyvenime, mano vardas yra chayan sharma, aš niekada negalvojau, kad vėl šypsosi, mano vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko ir aš buvau beviltiškas Parvežti jį namo maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol „Facebook“ nepateko į moterį, vadinamą Milleriu, kuri papasakojo apie burtininkų ratą, vadinamą Dr.Wealthy, ji man davė savo el. pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį ir aš susisiekiau jis ir patikino mane, kad per 48 valandas mano vyras grįš pas mane, jaučiuosi laimingas jau tada, kai turėjau tai iš jo. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo pradėdamas maldauti atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, taigi aš vis dar stebiuosi iki šiol apie šį stebuklą, nes tai yra per daug realu, kad būtų tikras, aš žinau, kad tiek daug moterų susiduria su ta pačia mano problema, bet šiandien jums sakau, kad yra jos sprendimas. visiems, kuriems čia reikia jo pagalbos tai el. pašto adresas; (wealthylovespell@gmail.com) arba „Whatsapp jam“ telefonu +2348105150446

Parašykite komentarą