Kviečiama susipažinti su medžioklės taisyklių pakeitimo projektu

Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymo „Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000 m. birželio 27 d. įsakymo Nr. 258 „Dėl Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo“ projektą. Jis parengtas įvertinus gautas pastabas ir pasiūlymus po to, kai buvo paskelbtas projektas, kuriuo buvo siekiama atšaukti Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2020 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. D1-268 priimtus Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pakeitimus.

Projekte siūloma sugrąžinti kai kurias nuostatas, buvusias iki 2020 m. gegužės 8 d. pakeitimų,  patikslinti kai kurių gyvūnų medžiojimo terminus, nuostatas dėl viliojimo vietų ir šėryklų, sureglamentuoti kai kurių medžioklės įrankių naudojimą ar uždraudimą. Projekte nustatomas teisinis reguliavimas dėl medžioklinių šunų naudojimo ir kiti pakeitimai.

„Situacija parodė, kad medžioklės teisinio sureguliavimo klausimas kelia nemažai ginčų, – sako aplinkos viceministrė Justina Grigaravičienė, – tačiau turime sutarti dėl teisinių normų ir  jų laikytis, taigi, laukiame konstruktyvių pastabų ir pasiūlymų parengtam projektui.

Su įsakymo projektu galite susipažinti čia. Pastabų ir pasiūlymų laukiama iki rugpjūčio 21 d.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą