Patikslinta tvarka dėl renginių ir aukšto meistriškumo sporto varžybų registravimo

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad nuo rugsėjo 1 d. žiūrovų ir dalyvių skaičius kultūros, pramogų ir kituose renginiuose bei aukšto meistriškumo sporto varžybose nėra ribojamas, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų bei dalyvių registracija.

Ketvirtadienį pasirašyti operacijų vadovo sprendimai patikslina, kad registraciją galima vykdyti ne tik elektroniniu, bet ir kitais būdais, pavyzdžiui, dalyvių sąrašus sudarant popieriniuose lapuose.

Operacijų vadovo sprendimus rasite ČIA ir ČIA.

Kitos sąlygos nesikeičia ir toliau galioja tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse vykstantiems renginiams bei aukšto meistriškumo sporto varžyboms.

Jeigu organizatoriai negali užtikrinti bilietų platinimo elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų bei dalyvių registracijos, renginyje gali dalyvauti ne daugiau kaip 300 žmonių. 

Prie bilietų kasų privaloma užtikrinti bent vieno metro atstumą tarp žmonių. Mažiausiai vieno metro atstumas taip pat turi būti užtikrintas renginio arba aukšto meistriškumo sporto varžybų metu tarp žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Tiek žiūrovai, tiek renginio arba aukšto meistriškumo sporto varžybų aptarnaujantis personalas privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

SAM Spaudos tarnyba

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą