Prašymus dėl socialinės paramos galima pateikti ir internetu

Druskininkų savivaldybės administracija gyventojams primena, kad dažnai nebūtina vykti į Socialinės paramos skyrių, o prašymus dėl socialinės paramos galima pateikti ir internetu. Tai ne tik greičiau ir patogiau, tačiau ir saugiau pasaulinės COVID-19 pandemijos metu.

Internetu galima pateikti prašymus dėl 33 rūšių socialinės paramos: išmokų vaikams, globos išmokų, šeimos kortelės, mokinių nemokamo maitinimo, socialinės pašalpos, šildymo išlaidų kompensacijos ar kt. Taip pat galima pateikti prašymus dėl išmokos mokėjimo būdo pakeitimo arba išmokos mokėjimo nutraukimo, transporto ar techninės pagalbos priemonių neįgaliesiems. Per ateinančius metus Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra įsipareigojusi įdiegti visų socialinės paramos formų elektroninius prašymus. Savivaldybė rengiasi šį sąrašą papildyti ir savo teikiamomis socialinės paramos paslaugomis.

Naudojimasis sistema yra paprastas ir intuityvus. Norint pateikti prašymą, reikia prisijungti prie interneto svetainės adresu www.spis.lt ir, sistemai nukreipus į „Elektroninius valdžios vartus“, patvirtinti savo tapatybę naudojantis internetine bankininkyste, mobiliu parašu ar kitomis elektroninės atpažinties priemonėmis. Tai atlikus, galima pateikti prašymą socialinei paramai gauti. Suvedus reikiamus duomenis, prašymas išsiunčiamas vienu mygtuko paspaudimu. Duomenys apie prašymo būseną, priskirtą atsakingą darbuotoją bei priimtą sprendimą sistemoje matomi prašymą pateikusiam žmogui. Gyventojo nusiųstą prašymą nagrinėja savivaldybės darbuotojai ir praneša apie sprendimą taip pat naudodamiesi sistema arba kitu prašomu būdu.

Norintys išmokti naudotis el. paslaugomis gali peržiūrėti vaizdo instrukcijas www.spis.lt, taip pat konsultuotis Socialinės paramos skyriaus tel. (8 313) 52543 ar el.paštu: laima.jaskeleviciene@druskininkai.lt. arba, iš anksto užsiregistravus minėtais būdais, užsukti į Socialinės paramos skyrių, esantį Vasario 16-osios g. 7, Druskininkuose, kur specialistai patars ir pamokys kaip elektroninėje erdvėje užpildyti reikiamus prašymus.

Savivaldybės administracija kviečia gyventojus taupyti savo laiką ir naudotis jų patogumui sukurtomis el. paslaugomis.  

druskininku savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą