Pivašiūnų gimnazija tapo dar šiltesne ir modernesne

Pivašiūnų gimnazijos apšiltinimo darbai baigti. Tęstinius gimnazijos apšiltinimo darbus atliko UAB „Robeks statyba“. Tai buvo antrasis mokyklos renovacijos etapas, finansuojamas Alytaus rajono savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšomis. Šio etapo gimnazijos apšiltinimo darbams skirta 119,5 tūkst. Eur. Darbų metu apšiltintas mokyklos pastato fasadas iš priekinės pusės.

Šiek tiek anksčiau, pirmojo mokyklos renovacijos etapo metu, sutvarkytas vidinis kiemelis, įrengti lietaus vamzdynai.

Šiuo metu mokiniai ir visa bendruomenė džiaugiasi išgražėjusia mokykla, šiltomis patalpomis bei poilsio erdve vidiniame mokyklos kieme. Mokyklos direktorius Pranas Jauneika dėkojo už tai, kad Alytaus rajono savivaldybė atkreipė dėmesį į prašymus šią renovaciją įrašyti į prioritetinių projektų sąrašą ir viliasi, kad ateityje renovacija bus atlikta pilnai.

Alytaus r. Pivašiūnų gimnazijos, esančios Mokyklos g. 3, Pivašiūnų k., Pivašiūnų sen., Alytaus r. sav., modernizavimu buvo siekiama modernizuoti gimnazijos pastatą, kad būtų sudarytos sąlygos mažinti energijos sąnaudas, užtikrinti atitikimą gimnazijos pastato higienos normų reikalavimų, gerinti mokymo aplinką ir ugdymo kokybę, optimizuoti gimnazijos materialinių išteklių naudojimą švietimo tikslais.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą