Alytaus rajono savivaldybė aptarė šių metų bendradarbiavimo planus su Voronovu

Alytaus rajono savivaldybė įgyvendinus projektus su Voronovo (Baltarusija) vykdomuoju komitetu šiuo metu jau planuoja naujus darbus, kuriuos aptarė vykusiame susitikime.

Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programai apskelbus 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas, Alytaus rajono savivaldybėje lankėsi Voronovo (Baltarusija) vykdomojo komiteto atstovai. Apie tolimesnį bendradarbiavimą su svečiais diskutavo meras Algirdas Vrubliauskas, mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, savivaldybės administracijos Finansų ir investicijų skyriaus vedėja Gintarė Jociunskaitė bei šio skyriaus vyr. specialistė Kristina Kamičaitytė.

Pasak Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko, labai svarbu stiprinti bendradarbiavimo santykius, ugdyti gebėjimus ir dalytis patirtimi tarp Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos žmonių bei organizacijų.

Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos 2-ojo kvietimo metu bus finansuojami projektai, skirti socialinės įtraukties skatinimui ir kovai su skurdu, gero valdymo vietos savivaldos ir regionų lygmeniu stiprinimui bei vietos kultūros skatinimui ir istorinio paveldo išsaugojimui.

Alytaus rajono savivaldybė ir Voronovo vykdomasis komitetas bendradarbiavimo sutartį ekonomikos, socialinių reikalų, kultūros, humanitarinių ir kitų sričių veiklose pasirašė dar 2008 m.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą