Alytaus miesto savivaldybėje – diskusija dėl Alytaus krovinių posto likimo

 

Alytuje vyks Muitinės departamento, Kauno teritorinės muitinės, Alytaus miesto savivaldybės vadovų ir verslo atstovų susitikimas Alytaus teritorinės muitinės krovinių posto klausimui aptarti.
Vis garsiau ėmus kalbėti apie tai, kad gali nelikti Kauno teritorinės muitinės Alytaus krovinių posto, verslininkai išreiškė susirūpinimą, kad tai neigiamai paveiks jų veiklą. Šiuo metu įmonėms, pageidaujančioms deklaracijas pačioms pildyti internetu ir atlikti kitus formalumus, keliami aukšti reikalavimai. Jiems tokiems pat išlikus ir po muitinės posto panaikinimo, smulkios ir vidutinės įmonės patirs papildomų nuostolių.
„Visi suprantame optimizavimą, bet valstybės mastu negalima vienos srities optimizuoti taip, kad kitose srityse kiltų problemų – ypač, kai tai susiję su smulkiomis ir vidutinėmis įmonėmis, kurioms pasikeitimai kelia nerimą“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius. „Į visus klausimus reikia atsakyti, prieš imantis kardinalių pokyčių, todėl ir kviečiame į dialogą visas suinteresuotas puses“.
Alytaus miesto verslo įmonių atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys laukiami Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje 2018 m. vasario 14 d. 15 valandą.

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą