ARATC technologijų parke naujas eismo ženklinimas: būkite atidūs, jausitės saugūs

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro technologijų parke kasdien pravažiuoja daugybė automobilių, vaikšto daug pėsčiųjų – ir darbuotojų, ir lankytojų. 

Kad visi eismo dalyviai būtų saugūs, parko teritorijoje padarytas naujas vertikalusis ir horizontalusis ženklinimas, kuris padės išvengti incidentų, palengvins aptarnaujančio transporto judėjimą, leis išvengti atliekas atvežančių automobilių grūsčių. 

„Transporto ir pėsčiųjų judėjimo parke schema buvo suderinta su Kelių policijos pareigūnais. Schemoje numatytos  pėsčiųjų ir transporto judėjimo vietos, automobilių stovėjimo vietos, sustatyti kelio ženklai bei padarytas horizontalusis ženklinimas ant asfalto kelio dangos“, - pasakojo ARATC Darbo saugos ir priešgaisrinės saugos inžinierius Deivydas Palačionis. 

Atvykstantieji į technologijų parką bei šalia jo esantį pakartotinio daiktų naudojimo centrą „TikoTiks“ turi atkreipti dėmesį, kad teritorijoje atsirado naujų draudžiamųjų ženklų. Nuo šiol į „TikoTiks“ zoną leidžiama įvažiuoti tik aptarnaujančiam ir tarnybiniam transportui. „TikoTiks“ lankytojų automobiliams stovėjimo vieta numatyta šalia operatorių namelio ir pažymėta P ženklu. 

Įvažiavimo į technologijų parką zona prie svarstyklių pažymėta geltonuoju „voratinkliu“, kas reiškia, kad sustoti šioje vietoje yra draudžiama. Kol nebuvo žymėjimo, ši zona dažnai būdavo perpildyta automobilių, dėl didžiulės jų grūsties pasitaikydavo įvairių incidentų.  

„Darbo metu technologijų parke eismas yra labai intensyvus – per mėnesį pravažiuoja daugiau kaip 3 tūkst. transporto priemonių. Čia nuolat kursuoja atliekų vežėjų automobiliai, atvyksta savo atliekas į aikšteles atvežantys ar komposto įsigyti norintys gyventojai, daug lankytojų sulaukia „TikoTiks“ centras. Įvertinę šiuos srautus, padarėme ženklinimą, kad visiems būtų saugiau, kad prie svarstyklių laukiantys automobiliai netrukdytų judėti kitoms priemonėms, darbo technikai privažiuoti prie gamybinių patalpų“, - kalbėjo D. Palačionis, pridurdamas, kad maksimalus leistinas važiavimo greitis technologijų parko teritorijoje – 30 km/h. 

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą