Alytaus rajone neliko vaikų namų, bet yra 51 globėjų šeima

Vasario 6 d. Alytaus šeimos pagalbos centras Mikalavo kaimo bendruomenės patalpose surengė vaikus globojančių šeimų popietę-edukaciją „Tik mylintis žmogus gali suprasti tikrąją pasaulio vertę“.

Toks renginys vyko pirmą kartą, juo siekta atkreipti daugiau visuomenės dėmesio į vaikų globą ir pačius globėjus, formuoti pozityvų požiūrį, skatinti susidomėjimą. 

Alytaus rajone yra 51 globėjų šeima. Pas globėjus auga 70 vaikų. Jauniausias globojamas vaikas – vos 4 mėnesių, vyriausias – 17 metų.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas dėkojo globėjams už tai, kad augina ir myli svetimus vaikus kaip savo.

„Neturime vaikų namų, per keletą metų visi vaikai rado savo globėjus, naujas šeimas. Ačiū visiems, kas padedate nepalikti vaikučių be tėviškos globos, šilumos ir meilės. Džiaugiuosi, kad turime gerų, pavyzdingų globėjų, kurie vaikams dovanoja savo širdį ir namus“, – kalbėjo savivaldybės vadovas A. Vrubliauskas.

Skambant Vytauto Franckevičiaus dainoms, vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami jungtis į tautodailininkės Ritos Gegužienės edukaciją „Pasigamink širdelę“, vėliau ragavo Mikalavo kaimo bendruomenės paruoštų vaišių.

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą