Meras A. Margelis susitiko su ukrainiečių delegacija

Antradienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis susitiko su Ukrainos Respublikos Baranivkos miesto delegacija, vadovaujama šios savivaldybės mero Anatolijaus Duško. Susitikimo metru buvo pasidalinta įspūdžiais apie Lazdijų rajono savivaldybės delegacijos bei delegacijų iš Lenkijos ir Estijos viešnagę rugsėjo pradžioje vykusiose tradicinėse Baranivkos miesto dienose bei aptartas Lazdijų rajono savivaldybės ir Baranivkos savivaldybės atstovų vykimas į susitikimą su Estijos Respublikos Tervos miesto savivaldybės meru Maido Ruusmann, su kuriuo bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Į Tervos miestą Estijoje Lazdijų rajono savivaldybės delegacija, vadovaujama mero Artūro Margelio, bei bendradarbiavimo partnerių iš Ukrainos delegacija, vadovaujama Baranivkos savivaldybės mero Anatolijaus Duško, išvyko šio trečiadienio rytą. Bendradarbiavimo sutartis su Lazdijų rajono savivaldybe ir Tervos miesto savivaldybe bus pasirašyta rugsėjo 28 d. iškilmingo susitikimo metu. Sutarties pagrindas – ilgalaikiai draugiški santykiai tarp Tervos miesto ir Lazdijų rajono savivaldybių, turinčių panašią istoriją Rytų Europoje.

Su Ukrainos Respublikos Baranivkos miesto savivaldybe Lazdijų rajono savivaldybė bendradarbiavimo sutartį pasirašė 2016 m. birželio 4 d. Sutartyje numatyta bendradarbiauti ekonomikos, kultūros, aplinkosaugos, turizmo, sporto srityse, skatinti ir plėtoti techninius ir gamybinius mainus, dalintis patirtimi.

 

Lazdijų rajono savivaldybė

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą