Padėkota už darbą, įteiktos padėkos ir premijos


Vietos savivaldos dieną Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas padėkojo administracijos darbuotojams už darbą ir pabrėžė, kad savivalda neatsiejama nuo kasdienio jų darbo, atsidavimo ir meilės žmogui, kuriam dirbama. Minint šią dieną, įteiktos penkios padėkos ir premijos darbuotojams, kurie ypač pasižymėjo atsakingu ir sąžiningu darbu.
Šventinis Vietos savivaldos dienos minėjimas vyko per pietų pertrauką savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Jame dalyvavo savivaldybės vadovai, administracijos skyrių vedėjai ir darbuotojai, seniūnijų seniūnai ir darbuotojai. Meras A. Vrubliauskas visus pasveikino šventės proga ir padėkojo už darbą žmonėms, kalbėjo apie savivaldos svarbą ir savivaldybės darbuotojų reikalingumą.
Vietos savivaldos dienos proga meras skyrė padėkas už puikų tarnybinių pareigų atlikimą, atsakingumą, sąžiningą darbą Alytaus rajono labui, indėlį stiprinant vietos savivaldą ir 300 Eur premijas penkiems savivaldybės administracijos darbuotojams: Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vedėjai Erinijai Perednikaitei, Finansų ir investicijų skyriaus vedėjai Gintarei Jociunskaitei, Komunikacijos skyriaus vyresniajam specialistui Andriui Kuzmauskui, Butrimonių seniūnui Algirdui Jusui, Ūkio skyriaus darbuotojui-vairuotojui Juozui Vitkauskui.
Alytaus rajono savivaldybės administracijos darbuotojus Vietos savivaldos dienos proga pasveikino Vyriausybės atstovė Alytaus apskrityje Ona Balevičiūtė. Ji pasidžiaugė stiprėjančia savivalda, palinkėjo ir toliau dirbti žmonių labui.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą