Įvyko mero komandos susitikimas su I Alytaus gyventojais.

Lapkričio 2 dieną įvyko mero komandos susitikimas su I Alytaus gyventojais.
Po metų darbų pristatymo vykusioje diskusijoje – konkretūs klausimai, aktualūs čia ir dabar. Visiems I Alytuje aktualios blogų kvapų problemos sprendimo būdus pristačius ARATC vadovui A.Reipui, kalbos ilgam pakrypo link žvyruotų gatvių asfaltavimo arba remonto, užpilant skalda. Džiaugtasi dėl pradėtų asfaltavimo darbų Domantonių gatvėje ir pateikta daug vertingų pastebėjimų, pageidavimų, skundų. Daug klausimų atsakėme vietoje.
Primename, kad gatvės asfaltuojamos pagal sudarytą sąrašą – žvyruotų gatvių studiją, kurioje jos vertinamos ir prioritetizuojamos pagal vienodus kriterijus – siekiant aiškumo, skaidrumo ir objektyvumo.
Mieli Merkinės gatvės gyventojai – šaligatvio atkarpos tarp Aušrinės ir Pilėnų gatvių nutiesimą bei transporto stotelės įrengimą įtrauksime į kitų metų planus. Tarybai patvirtinus, darbai bus pradėti pavasarį. Šiai dienai vykdyti darbus ne miesto teritorijoje negalime, tad Merkinės gatvės sujungimo su Baltosios Rožės tiltu teks palūkėti.
Pageidauta skalda į Naugarduko, Tiesos gatvę ir kitas pagal poreikį bus atvežta dar šį mėnesį. Apie greiderio atvykimo laiką informuosime seniūnaitę, kad galėtumėte patys pareikšti pageidavimus darbų eigoje.
Dėkojame už dalyvavimą ir iki kitų susitikimų!

Alytaus miesto savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą