Lazdijų rajone gyvenantiems ir onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims – nemokamo apgyvendinimo galimybė Kaune

Onkologinėmis ligomis sergantiems Lazdijų rajono gyventojams, kuriems sudėtinga kasdien vykti iš namų į LSMU ligoninę Kauno klinikas, suteikiama galimybė nemokamai apsigyventi Kauno širdyje – Rotušės a. 21. Tokia galimybė suteikiama 28 savivaldybių gyventojams.

 „Džiaugiuosi, kad lazdijiečiams yra suteikiama galimybė nemokamai apsigyventi Kaune, nes ne visi, kurie gydosi LSMU ligoninėje, turi automobilius ir gali kasdien vykti į Kauną. Ne visi gali sau leisti ir išsinuomoti kambarį apgyvendinimo įstaigoje“, – apie nemokamą apgyvendinimą Kaune kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Unikaliuose svečių namuose pacientams suteikiamas ne tik apgyvendinimas vienviečiuose kambariuose su pusryčiais darbo dienomis (pagal gydytojų onkologų paskirtą gydymo trukmę), bet ir individualias ir grupines onkopsichologų konsultacijas, užsiėmimus su specialiai paruoštais terapiniais šunimis, kasdienę dvasinę paramą bei pagalbą iš šalia gyvenančių pranciškonų vienuolių bei dvasininkų ir pažintines išvykas autobusu, įvairius renginius.

Pacientai patys turi pasirūpinti kelione iš svečių namų į gydymo įstaigą (LSMU ligoninė) ir atgal bei su ja susijusiomis išlaidomis, papildomu maitinimu, asmens higienos priemonėmis, patogiais laisvalaikio rūbais, avalyne ir kitomis asmeninėmis priemonėmis. Svečių namuose galima naudotis valgyklėlės šaldytuvu, virduliu bei vaišintis arbata. Pacientas taip pat turėtų pats apmokėti už apgyvendinimą savaitgaliais ir švenčių dienomis (pagal apgyvendinimo įstaigos įkainius).

Pastaba: atvykstant prašoma turėti Onkopsichosocialinės pagalbos tarnybai (OPT) skirtą sveikatos priežiūros specialisto (gydytojo arba medicinos psichologo) išduotą siuntimą (F27a), kuriame svarbu nurodyti vardą, pavardę, adresą ir ligos kodą (TLK-10 C00-C97).

Šis siuntimas – dokumentas, padėsiantis atpažinti ir suteikti jums paslaugas pirmumo teise.

Išankstinė registracija: darbo dienomis 10.00-16.00 mob. Tel. +370686 42377

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą