Alytaus rajono neįgaliųjų draugija turi naują pirmininkę

Įvyko Alytaus rajono neįgaliųjų draugijos tarybos posėdis, kuriame savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas pasveikino naują pirmininkę Liudmilą Makselienę.
Rajono meras neįgaliųjų draugijos pirmininkei ir ją išrinkusiai tarybai palinkėjo aktyviai dirbti, prireikus kreiptis pagalbos į savivaldybę, kad kuo daugiau negalią turinčių rajono gyventojų galėtų dalyvauti organizuojamose laisvalaikio veiklose ir gautų reikiamą pagalbą.
„Jūs, nauja taryba, žengiate pirmuosius žingsnius. Būkite aktyvūs, veržlūs, kad būtų smagiau, jaukiau, o susitelkus bendraminčių rate galima lengviau išgyventi sunkumus. Kuo daugiau įtraukite į veiklas negalią turinčių rajono žmonių, kad jiems būtų lengviau, kad jaustų paramą ir supratimą ne tik iš valdžios, bet ir iš tokio pat likimo brolių ir sesių. Norime, kad kiekvienoje teritorijoje – seniūnijoje, miestelyje – vyktų veiklų neįgaliesiems“ , – kalbėjo meras A. Vrubliauskas. Pirmininkei L. Makselienei palinkėjo sėkmės, geros nuotaikos ir glaudaus bendradarbiavimo su draugijos nariais bei savivaldybe.
Rajono neįgaliųjų draugija vienija apie 200 negalią turinčių rajono gyventojų. Į posėdį susirinkusi taryba aptarė veiklą, įgyvendinamą socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektą, kuriam skirta 21 100 Eur. Įgyvendinant projektą organizuojamos neįgaliųjų dienos užimtumo veiklos būreliuose, teikiama individuali pagalba palydint ir pavežant, lavinami neįgaliųjų meniniai gebėjimai.
Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei savivaldybė.


Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą