Pirmą kartą Lazdijų rajone – „Dalyvaujamasis biudžetas“: gyventojai patys siūlys idėjas ir nuspręs kurių iš jų įgyvendinimą finansuoti!

Pirmą kartą Lazdijų rajono savivaldybėje „Dalyvaujamasis biudžetas“ – gyventojų idėjoms finansuoti skirta 20 tūkstančių eurų. Gyventojus kviečiame teikti savo idėjas dėl Lazdijų rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų, dėl kurių mūsų savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė tiek mums – Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams, tiek mūsų svečiams.

„Finansavimas gyventojų idėjoms Lazdijuose didelė naujovė, tačiau, manau, kad tai svarbu ir labai reikalinga. Savivaldybėje susitelkę dirbame žmonių labui, tai rodo darbo rezultatai. Džiugu, kad laimime projektus, taip pat gauname papildomų lėšų tiek investicinių projektų finansavimui, tiek kelių kokybės gerinimui, tiek kitoms kasdienėms gyventojų problemoms spręsti. Vis dėl to ne mažiau svarbios ir gyventojų iniciatyvos. Norime jas išgirsti ir geriausias finansuoti. Tam savivaldybės biudžete numatėme 20 tūkstančių eurų, o aš labai kviečiu visus gyventojus teikti savo idėjas“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Pasiūlykite savo idėjas!

Kviečiame visus rajono gyventojus būti aktyviais ir vadovaujantis tvarkos aprašu, kurį galite rasti čia, iki liepos 17 d. užpildę Projekto idėjos pasiūlymo formą, kurią galite rasti čia, atsiųskite ją mums el. paštu info@lazdijai.lt arba atneškite į „Vieno langelio“ Asmenų aptarnavimo kabinetą Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje, adresu Vilniaus g. 1, Lazdijai.

Idėjos, kas galėtų atsirasti Lazdijų miesto ar kitų seniūnijų parkuose, skveruose ar kitose viešosiose erdvėse turi tik kelis kriterijus: projektas turi būti įgyvendinamas Lazdijų rajono savivaldybėje, valstybės ar savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje; turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių / kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomercinis, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektas. Idėjas siūlyti gali rajono gyventojai, sulaukę 16 metų.

Drąsiai pildykite pasiūlymo formą ir nepamirškite joje nurodyti:

  • Projekto idėjos pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašą
  • Nuotrauką ar brėžinį (neprivaloma, tik jei turite)
  • Duomenis, patvirtinančius, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų Lazdijų rajono savivaldybės gyventojas bei pateikti surinktų 15 Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų parašų, pritariančių Jūsų idėjai! Gyventojai, pritariantys Jūsų iniciatyvai, pasirašyti galės ir elektroniniu būdu. Dėl tokios galimybės reikėtų kreiptis į žemiau nurodytą kontaktinį asmenį.

Nepraleiskite progos, siūlykite idėjas ir tuomet kai bus paskelbtas balsavimas palaikykite iniciatyvą, kuri Jūsų manymu geriausia! Išrinktos iniciatyvos bus 100 proc., bet ne daugiau kaip 20 tūkstančių, bus finansuojamos iš savivaldybės biudžeto.

Dėl detalios informacijos kreiptis į Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistą Gediminą Giedraitį, tel. 8 613 83291, el. p. gediminas.giedraitis@lazdijai.lt

Lazdijai.lt informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą