Nuotraukos autorius: Marius Šagunevičius

„Lietkabelis“ iškovojo pergalę Alytuje

Prasidėjusiame Lietuvos krepšinio lygos sezone Alytaus „Dzūkija“ sužaidė antrąsias rungtynes. Namuose alytiškiai šeštadienio vakarą priėmė praėjusio sezono vicečempioną Panevėžio „Lietkabelį“. Kaip bebūtų gaila, „Dzūkijai“ teko patirti pralaimėjimą 55:69.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai. Jie rungtynes pradėjo spurtu 0:8. Alytaus komandai sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą. Po sužaisto pirmojo kėlinio „Lietkabelio“ krepšininkai buvo priekyje – 9:16.

Antrąjį ketvirtį Paulius Danisevičius 4 taškais iš eilės sumažino skirtumą tarp komandų iki 3 taškų. Vis gi, svečiai ir toliau diktavo ritmą aikštelėje. Greiti Ado Juškevičiaus ir Lorenzo Wiliamso reidai atstatė saugų pranašumą Aukštaitijos komandai. Tačiau antrojo kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams ir po sužaistų pusės rungtynių alytiškiai atsilikinėjo – 26:28.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taškais. Tačiau panevėžiečių tolimi metimai sugrąžino jiems dviženklę persvarą (32:42). Svečių pranašumas tik augo. Tačiau su trečiojo kėlinio pabaigos sirena Paulius Danisevičius smeigė tritaškį, o tuo tarpu Žygimantas Skučas prieš Gediminą Žalalį buvo nubaustas pražanga. G. Žalalis sumetęs abi baudas deficitą apkarpė iki 11 taškų – 45:56.

Paskutiniame kėlinyje dzūkams į rungtynes intrigos sugrąžinti nepavyko ir teko Alytaus klubui patirti antrąjį pralaimėjimą – 55:69.

„Dzūkija“: Paulius Danisevičius 11, Gediminas Žalalis (6 atk. kam.) ir Mindaugas Sušinskas po 8, Katinas Reinhardtas (0/6 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) po 7.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 12 (8 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius ir Gary Taltonas po 9.