Istorinis mačas: Lietuvos vandensvydžio rinktinė prieš Nyderlandų ekipą

 

Šeštadienį (kovo 3 d.) Lietuvos vandensvydžio rinktinės laukia lemiama dvikova Alytuje. Dėl kelialapio į Europos čempionatą mūsų vyrai kausis su galinga Nyderlandų vandensvydžio rinktine. Tokio lygio rungtynės Lietuvoje vyksta pirmą kartą.

„Pirmasis atrankos mačas parodė, ką reiškia žiūrovai ir jų palaikymas. Nors baseinas Nyderlanduose buvo nedidelis, tribūnos lūžo nuo sirgalių. Todėl labai norime pakviesti visus sporto mėgėjus į Alytų sirgti už mus, už Lietuvą. O mūsų jauna rinktinė sieks parodyti gražų žaidimą ir bent iš dalies reabilituotis po pirmojo atrankos mačo“, - sakė Lietuvos rinktinės treneris Nerijus Papaurėlis.

Pirmasis susitikimas tarp Nyderlandų ir Lietuvos rinktinių vyko prieš savaitę ir baigėsi rezultatu 28 – 7. Pasak rinktinės trenerio, tikrai buvo galima buvo tikėtis geresnio rezultato, nors priešininkų komanda ir priskiriama vandensvydžio sporto elitui.

Vis dėlto komandos vadovas gyrė žaidėjus už rezultatyvų žaidimą atakuojant. Negailėjo gerų žodžių rinktinėje debiutavusiam vartininkui Skirmantui Motuzui, atlaikiusiam ne vieną galingą Nyderlandų ataką.

„Neblogai pradėjome. Pirmi du kėlinukai buvo išties geri, tačiau trečiajame įkritome į duobę, iš kurios jau nebeišsikapstėme. Buvo daug klaidų. Sėkmingai atakavome ir pelnėme palyginti daug įvarčių, tačiau nesugebėjome apsiginti nuo staigių kontratakų“, - komentavo N. Papaurėlis.

Rinktinės trenerio teigimu, mūsų žaidėjams pritrūko patirties, fizinio ir psichologinio pasiruošimo. Nesulaikomi buvo ir gerokai vyresni bei labiau patyrę priešininkai. Jų tarpe išsiskyrė centro puolėjas Jornas Winkelhorstas, ne tik pelnęs įvarčius, bet ir vertęs prasižengt Lietuvos vandensvydininkus. O taip pat elitiniame Vokietijos klube žaidžiantis Jessas Koopmanas, pelnęs net 7 įvarčius.

„Šie du žaidėjai buvo nesulaikomi. Tačiau negalime koncentruotis tik ties jais. Visi Olandijos rinktinės žaidėjai yra labai pavojingi“, - sakė N. Papaurėlis.

Nepaisant stipraus priešininko, Lietuvos rinktinės treneris nusiteikęs optimistiškai: analizuoja klaidas ir ruošia komandą atsakomajam mačui. Visą savaitę rinktinės nariai treniravosi Elektrėnuose, o penktadienį persikėlė į Alytų.

Europos vandensvydžio čempionatą rungtynės tarp Lietuvos ir Nyderlandų rinktinių prasidės kovo 3 dieną, 13 valandą Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine. Atrankos nugalėtoja keliaus į finalinį etapą, kuris vyks šių metų liepos 14-28 dienomis Barselonoje.

Lietuvos vandensvydžio sporto federacija informuoja, kad tiesioginę rungtynių transliaciją bus galima stebėti federacijos Facebook ir Youtube paskyrose.

Komentarai

 • polkmsovbcv
  prieš 44 minučių
  LABA DIENA MANO LUTANIJAI

  LIUDYMAS APIE KAIP GAUJU 75 000 EUR PASKOLĄ NAMUI PIRKTI IŠ TIKROS IR TIKROS PASKOLŲ BENDROVĖS, KVIEČIAMOS „sky experience“ paskolų įmone. DĖMESIO ŠIANDIEN Esu LABAI LAIMINGAS IR DIEVE telaimina dangaus patirties paskolos valdytoją

  Mano vardas MARIJA. Aš esu iš Suomijos ir ieškau a
  tikra paskolų bendrovė per pastaruosius 5 mėnesius, pirkti namą
  Viskas, ką gavau, buvo aibė apgavysčių, privertusių jais pasitikėti, o galų gale jie paėmė mano pinigus nieko neduodami, mano viltis buvo prarasta, aš sutrikau ir nusivyliau, niekada nenorėjau nieko turėti. daryti su paskolų bendrovėmis internete, todėl nuėjau pasiskolinti pinigų iš a
  Drauge, aš papasakojau jai viską, kas atsitiko, ir ji pasakė, kad gali man padėti, kad ji žino paskolų bendrovę, kuri gali padėti man gauti bet kokią man reikalingą paskolą su labai maža 2% palūkanų norma, kad ji ką tik gavo paskolą. iš jų ji man nurodė, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau taip, kaip ji man pasakė, kreipiausi su jais adresu (contact@skyexperienceloan.com) arba
  (skyexperienceloan@gmail.com) apsilankykite jų SVETAINE
  https://skyexperienceloan.com/, niekada netikėjau, bet bandžiau ir mano didžiausiai nuostabai gavau paskolą per 24 valandas, negalėjau
  patikėk, aš vėl laimingas ir turtingas ir dėkoju Dievui, kad tokios paskolų bendrovės vis dar egzistuoja dėl šios sukčiavimo visose vietose, patariu visiems, kuriems reikia paskolos (contact@skyexperienceloan.com ) arba
  (skyexperienceloan@gmail.com) jie niekada jūsų nenuvils ir
  tavo gyvenimas pasikeis kaip ir mano.Greitai susisiekite el
  (contact@skyexperienceloan.com) arba (skyexperienceloan@gmail.com) šiandien ir gaukite iš jų paskolą, Dievas palaimina dangaus patirties paskolos valdytoją už tikrą paskolos pasiūlymą. Įsitikinkite, kad susisiekite su dangus patirties paskolos vadybininku dėl paskolos, nes aš sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be
  stresas. INTERNETO SVETAINĖ
  https://skyexperienceloan.com

Parašykite komentarą