Alytiškių startai Vokietijoje

Vokietijoje Eseno mieste vyko „Vokietijos taurė 2024“ - didžiausios pasaulyje baidarių polo varžybos. Jose dalyvavo virš 120 komandų iš viso pasaulio. Šiose varžybose dalyvavo Alytaus ir Daugų vaikų iki 14 ir jaunučių U-16 rinktinės. 

Vaikų iki 14 metų grupėje dalyvavo 18 komandų. Jaunieji alytiškiai grupės varžybas pradėjo labai susikaustę. Pirmąją dieną jaunieji baidarininkai iškovojo dvi pergales ir patyrė du pralaimėjimus. Nors trečiose rungtynėse alytiškiai buvo nusipelnę pergalės, tačiau jaudulys tokio lygio varžybose sutrukdė mūsų baidarininkams iškovoti trečiąją pergalę. Šias rungtynes 2:3 pralaimėjo Eseno komandai. Dar vienas pralaimėjimas buvo prieš šių varžybų favoritus Havelbriuder bendraamžius. Kitą dieną paskutinėse grupės rungtynėse mūsų sportininkai 7:4 nugalėjo baidarininkus iš Berlyno. 

Toliau jaunieji sportininkai tęsė kovas dėl 7-12 vietos. Kovoje dėl septintosios vietos mūsų mažieji sportininkai iškovojo dvi pergales prieš Drezdeno ir Prahos bendraamžius ir užsitikrino teisę kovoti dėl septintosios vietos su kito pogrupio nugalėtojais baidarininkais iš Coburgo. Finalas dėl septintosios vietos buvo įtemptas. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis. Pratęsime sėkmė lydėjo mūsų komandą, jie pirmieji pelnė įvartį ir iškovojo septintąją vietą.

  Šiose varžybose jie patyrė du pralaimėjimus ir iškovojo penkias pergales. Tai geras pasiekimas jaunai komandai. Komandoje žaidė Pijus ir Adrijus Baranauskai, Gustas Supranavičius, komandos kapitonas ir lyderis Vakaris Sukackas,  daugiškiai Aivaras Jonauskas ir Martynas Gecevičius, komandos treneriai Rimas Sukackas ir Kęstutis Dambrauskas.

Jaunučių U-16 amžiaus grupėje žaidė 16 komandų. Mūsų sportininkai pirmame ture grupės varžybose iškovojo vieną pergalę, patyrė du pralaimėjimus, užėmė tręčiąją vietą grupėje ir įgijo galimybę varžytis dėl 9-16 vietų. Antrame ture Alytaus-Daugų baidarininkai grupėje iškovojo tris pergales ir įgijo teisę kovoti dėl devintosios vietos su kitos grupės nugalėtojais. 

Rungtynės dėl devintosios vietos nesusiklostė. Mūsų sportininkai 6:2 pralaimėjo Berlyno komandai. Galutinėje įskaitoje užėmė 10 vietą. Komandoje žaidė alytiškiai Matas Šoliūnas, Nojus Sukackas, Oskaras Markauskas, daugiškiai Rojus Tupikas, Edvardas Dirsė ir Titas Barysas, komandos treneriai Kęstutis Dambrauskas ir Rimas Sukackas.
Vokietijos taurės varžybų vyrų stipriausioje grupėje (Elitinėje lygoje) žaidė alytiškis Karolis Latauskas. Karolis atstovavo SET Kaniov komandą iš Lenkijos. Elitinėje lygoje žaidė geriausios Europos komandos. Nors komanda buvo sukomplektuota iš labai aukšto lygio žaidėjų, tačiau žaidimas nepavyko. Galutinėje įskaitoje komanda užėmė 29-ąją vietą. Šioje grupėje žaidė 35 komandos. Jaunimo U-21 grupėje Varšuvos komandoje žaidė alytiškis Marius Čekanauskas ir daugiškis Nojus Serkovas. Mūsų sportininkai gerai pritapo prie komandos ir bendromis pastangomis iškovota aukšta septintoji vieta. Šioje grupėje žaidė 14 komandų. 

ASRC informacija

Komentarai

Komentarų nėra

Parašykite komentarą