Alytaus galiūnas skina pergales tarptautinėse varžybose

Liepos 19–20 d. Druskininkuose įvyko tarptautinis Baltijos šalių galiūnų čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos, Suomijos, Švedijos ir Lietuvos. Šių varžybų metu galiūnai pademonstravo savo jėgą ir ištvermę septyniose rungtyse.

Alytiškis Modestas Struckus, treniruojamas Vilmanto Bliujaus, šį sezoną demonstruoja itin aukštus rezultatus. Ir šis turnyras nebuvo išimtis. Bendroje įskaitoje jis užėmė garbingą antrą vietą.

Modesto Struckaus pasiekimai:

1. Rąsto kėlimo rungtis: iškėlė 170 kg svorį ir užėmė antrą vietą.
2. Rentinio nešimo rungtis: nunešė 400 kg svorį 20 m per 12,99 sek. ir užėmė trečią vietą.
3. Svarmens atkėlimo rungtis: atkėlė 320 kg svorį du kartus ir užėmė šeštą vietą.
4. Naščių nešimo rungtis: nunešė 400 kg svorį 20 m per 13,96 sek. ir užėmė trečią vietą.
5. Padangos vertimo rungtis: apvertė 360 kg padangą 10 kartų per 356,50 sek. ir užėmė pirmą vietą.
6. Svarmens kėlimo ir maišo užsimetimo ant peties rungtis: iškėlė 94 kg svarmenį tris kartus ir tiek pat kartų užsimetė 140 kg maišą, pasidalindamas antrą-trečią vietas.
7. Apvalių akmenų sukėlimo rungtis: iškėlė 5 akmenis (100 kg, 140 kg, 160 kg, 180 kg, 185 kg) per 56,51 sek. ir užėmė antrą vietą.

Artimiausios galiūnų sporto varžybos:

• Rugpjūčio 3 d. Molėtuose vyks Lietuvos rąsto kėlimo čempionatas ir Lietuvos štangos atkėlimo čempionatas.
• Rugpjūčio 16 d. Mažeikiuose vyks Lietuvos čempionato III etapas.
• Rugpjūčio 24 d. Utenoje vyks Lietuvos čempionato finalas.